VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Evala ljudi!
LEGACY

Evala ljudi!

10 odgovora935 pregleda

avg 2011.

#1
Pozdrav ekipa, ja sam Ivan i dolazim iz splita. Nasa sam vas slucajno, prika mi spomenija stranicu i eto. Forum je extra, sve pohvale. Pusim masu godina, sram me iti rec koliko, a tek sad vidim koliko malo znam. Zanima me masu toga, i ne znam odakle bi krenija. Pozdrav iz suncanog Splita najlipseg grada svita!
tinitusENTUZIJASTA

avg 2011.

#2
dobrodosa !
imenjakENTUZIJASTA

avg 2011.

#3
pozdrav..
SmehENTUZIJASTA

avg 2011.

#4
DobroDosao
crookrutniENTUZIJASTA

avg 2011.

#5
Hello !
miss.mrkvicaAMBASADOR

avg 2011.

#6
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se