LEGACY
Evala ljudi!
10 odgovora935 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#1
Pozdrav ekipa, ja sam Ivan i dolazim iz splita. Nasa sam vas slucajno, prika mi spomenija stranicu i eto. Forum je extra, sve pohvale. Pusim masu godina, sram
me iti rec koliko, a tek sad vidim koliko malo znam. Zanima me masu toga, i ne znam odakle bi krenija. Pozdrav iz suncanog Splita najlipseg grada svita!
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
miss.mrkvica
AMBASADOR3.537 REP58%
→ Legenda
avg 2011.
1 / 6
avg 2011.
avg 2011.