VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Dosao iz njemacke..
LEGACY

Dosao iz njemacke..

21 odgovora1,435 pregleda

jul 2021.

#1
Veliki pozdrav,uvijek sam dolazio na vaau stranicu kao gost,sad kad smo vec par dana na viru odlucio da se registriram ako me razumijete..
StipeZMAJ

jul 2021.

#2
razumijemo jasno i glasno. dobro dosao ;)

jul 2021.

#3
Hvalaaa

jul 2021.

#4
Ja razumijem :D Da sam na Viru, pocastio bi te :D ali nisam :D

jul 2021.

#5
Jebiga ,pokuaavam hehehe,sad upalio diablo 3 niti to mi se ne da heeh
BizzzoZMAJ

jul 2021.

#6
Pozdrav. Sad ce ti valjda Zlo odnosno Diablo da uleti :D
Z&NZMAJ

jul 2021.

#7
Dobro doaao na :vutra: Ne znam ato, ali predpostavljam... da nebi bilo nisam znao, baci pogled na pravila https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

jul 2021.

#8
Sve sad jasno,cool cool

jul 2021.

#9
Ako je iko iz Beograda upuen u ovo sve i zeli pomoci da se novi clan ukljuci u krugove, javite se.

jul 2021.

#10
Sad je vec gotov godisnji :D Valja nazad za Njemacku :D

okt 2021.

#11
Ja sam se tek doselio u Split, jel mene neko razumije!? :D Nema nazad za Njema ku...

okt 2021.

#12
Potpuno te razumijem! https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se