LEGACY
Dosao iz njemacke..
21 odgovora1,435 pregleda
16 REP32%
→ Istraživač
jul 2021.
jul 2021.#1
Veliki pozdrav,uvijek sam dolazio na vaau stranicu kao gost,sad kad smo vec par dana na viru odlucio da se registriram ako me razumijete..
16 REP32%
→ Istraživač
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2021.
jul 2021.#4
Ja razumijem :D
Da sam na Viru, pocastio bi te :D ali nisam :D
16 REP32%
→ Istraživač
jul 2021.
jul 2021.#5
Jebiga ,pokuaavam hehehe,sad upalio diablo 3 niti to mi se ne da heeh
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
jul 2021.
jul 2021.#7
Dobro doaao na :vutra:
Ne znam ato, ali predpostavljam... da nebi bilo nisam znao, baci pogled na pravila
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
16 REP32%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2021.
jul 2021.#9
Ako je iko iz Beograda upuen u ovo sve i zeli pomoci da se novi clan ukljuci u krugove, javite se.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
19 REP38%
→ Istraživač
okt 2021.
okt 2021.#11
Ja sam se tek doselio u Split, jel mene neko razumije!? :D
Nema nazad za Njema
ku...
jul 2021.
1 / 12
jul 2021.
okt 2021.