LEGACY
Pozzz all
10 odgovora929 pregleda
N!cht
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
N!chtISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#1
zdravo ljudi ev da se i ja prestavim
ja sam jedan lik s sela(al nisam seljak) i imam dovoljno godina da smijem pusit i piti
profesionalno se bavim CS1.6 u HR (stim se hvalim jer sam jedino u tome dobar)
heheheh
hmmm aj da kazem, ja sam najbolji igrac u Slavoniji i bio sam 1 na probnom za HR reprenzetaciju
pocetnik sam s travom (za sad) al s alcoholom sam i ovisnik,,samo zeste pijem
i Forum vam je STRAVA
N!cht
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
N!chtISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#2
i da jos napisem kako sam vas naso:
neznam ni sam,,sjeo sam mrtav pijan za PC i nekako vas link spremio u favorite i tako sutra dan vas naso :)
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
nov 2010.
nov 2010.#4
pr0 cs gaymer u hrvatskoj :icon_lol: majko mila
151.IPB
ps welkam
Walt3r
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
Walt3rISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#5
Na dobro si mjesto dosao, sta ti ovo znaci tako ti boga seljak??
Vutra org ti je uniformisana kao armija,nebitno ko si, sta si i odakle si...bitno je da nosis zelenu uniformu sa smedjim sarama i kristalno cistim cinovima :) Ostav'se alkohola ziv bio,krsis zenevske konvencije lol
nov 2010.
1 / 6
nov 2010.
nov 2010.