VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozzz all
LEGACY

Pozzz all

10 odgovora929 pregleda
N!chtISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#1
zdravo ljudi ev da se i ja prestavim ja sam jedan lik s sela(al nisam seljak) i imam dovoljno godina da smijem pusit i piti profesionalno se bavim CS1.6 u HR (stim se hvalim jer sam jedino u tome dobar) heheheh hmmm aj da kazem, ja sam najbolji igrac u Slavoniji i bio sam 1 na probnom za HR reprenzetaciju pocetnik sam s travom (za sad) al s alcoholom sam i ovisnik,,samo zeste pijem i Forum vam je STRAVA
N!chtISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#2
i da jos napisem kako sam vas naso: neznam ni sam,,sjeo sam mrtav pijan za PC i nekako vas link spremio u favorite i tako sutra dan vas naso :)
MeskalitoLEGENDA

nov 2010.

#3
Welcome gamer !
He-ManLEGENDA

nov 2010.

#4
pr0 cs gaymer u hrvatskoj :icon_lol: majko mila 151.IPB ps welkam
Walt3rISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#5
Na dobro si mjesto dosao, sta ti ovo znaci tako ti boga seljak?? Vutra org ti je uniformisana kao armija,nebitno ko si, sta si i odakle si...bitno je da nosis zelenu uniformu sa smedjim sarama i kristalno cistim cinovima :) Ostav'se alkohola ziv bio,krsis zenevske konvencije lol
SiDAMBASADOR

nov 2010.

#6
dobro nam doao... cheat ON :hehe:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se