LEGACY
bok :)
24 odgovora918 pregleda
49 REP98%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#1
Pozdrav svima :)
Uclanila sam se jer mi je frend rekao za stranicu , da je jako zanimljiva i korisna i da ce mi dobro doci.Odlucila sam se naci mjesto gdje bi mogla posaditi indoor a da nije doma jer moje potrebe su malo vislje , hiperaktivna sma osoba i drugacije neznam biti mirna pa sam odlucila da si napravim svoj domaci lijek :)
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
nov 2015.
1 / 13
nov 2015.
dec 2015.