LEGACY
Par pitanja, i da se predstavim..
22 odgovora8,710 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
okt 2009.
okt 2009.#1
Pozdrav svima, nedavno sam poceo sa pusenjem marihuane.. imao sam duzi period zelju da to probam, ali nisam smeo da se usudim.. jer uglavnom , ustvari ovako.
Ja sam mislio da je zapravo vutra ( marihuana, skank, hashsih sta vec ) I da se ona duva, a da je marihuana nesto tipa kokain heroin itd.. i zato sam imao strah :D dok mi to drug nije sve lepo objasnio, pa sam ja jos posle malo guglao..
Par puta sam pusio, poslednji put me je uhvatilo kako treba :) dok pre nisam nista osecao.. ili do robe, ili nisam znao da pusim.
A sto se tice pitanja.. Imam veliku zelju da zasadim marihuanu, imam mesto, samo me interesuej kako to ide..
Od cega da se zasadi? Od semena koje dobijemo od dilera kada kupimo marihuanu? Ili?
Koliko treba da poraste, koliko puta treba da se zaliva na dan, kad treba da se ubere, kako se pravi posle od te biljke marihana koju pusimo itd..
I sto se tice motanja jointa, jel se za rizlu koristi neki specijalan papir? Jer sam probao , od kartona napravio filter, uzeo caj od nane i u papir, pokusao da napravim joint da vidim uspeval mi, ali nema sanse.. :( ili nisam dobro isekao papir, bio je prevelik ili je do neceg drugog..
Hvala svima : ) Nadam se da ce neko da mi odgovori..:D na ova moja pocetnicka pitanja, ako je vec neko pitao slicna pitanja.. onda mi dajte samo link do tih pitanja.
chupo
AMBASADOR2.087 REP17%
→ Legenda
chupoAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#5
pozdrav i tebi.
par pitanja? pa ima ih bar 30 :-)
previse je to pitanja..
sve sta zelis znat o sadnji, sjemenkama, branju, susenju, motanju, hasisu, skanku, rizlama, filterima, zabama, gljivama, daturi, i ko kolko cura jebe najlakse ces saznati ako odes na google i trazis.
evo ti primjer: upisao sam na google
vutra kako smotati joint
i nae mi ovo
https://forums.vutra.org/obrazovanje/416-kako-smotati-dobar-joint.html
vutra uzgajanje
i nae mi ovo
https://forums.vutra.org/uzgajanje/
ako nije jasno nece ni bit..
da he-man sam je priznao
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#6
Ja kazem da ima 17 :punch:
p.s. Welcome and Goodbye :wave:
Dok ne napunis 18 uhvati se citanja Indoor ili Outdoor dijela foruma.
https://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/970-vodic-kroz-unutrasnje-uzgajanje.html
http://vutra.org/unutrasnje-uzgajanje.php
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
46 REP92%
→ Istraživač
okt 2009.
okt 2009.#12
Ne zezaj? o.O administrator mozes li da mi izbrises profil, i onako nisam punoletan, a i imam svoje razloge.. bio bi puno zahvalan :)
http://www.youtube.com/watch?v=3Cqa8VbW2_4&feature=related
Nego jel se u ovoj pesmi pominje Srbija drzava, ili je u pitanju nesto drugo?
okt 2009.
1 / 12
okt 2009.
okt 2009.