VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav growerima
LEGACY

Pozdrav growerima

12 odgovora585 pregleda
vlacnomoneyAMBASADOR

jul 2012.

#1
Pozdrav svim ljubiteljima svete biljke! Tko sam nije va~no, kako sam vas naaao, preko googla i mogu rei da sam oduaevljen ovim sajtom. Ganju sam po eo dimiti prije nekih 15 - tak godina i od tada nisam stao, kao veina nas. U po etku je to bilo da se uklopim u druatvo no kasnije kad sam po eo raditi na graevini dim mi je po eo opuatati tijelo nakon napornog dana. Zaato sam se prijavio na forum? Poato je kod nas trava sve skuplja a kvaliteta sve loaija i joa k tome dileri sve zas**u sa svojim malim panj iima i ja sam se odlu io neato uzgojiti a google me je doveo ovdje i eto me? Imam more pitanja ali o njima emo u drugim temama! Joa jednom pozdrav iz Hrvatske
not smokeLEGENDA

jul 2012.

#2
:signs046:

jul 2012.

#3
:signs046:

jul 2012.

#4
:signs046:
artisticLEGENDA

jul 2012.

#5
:signs046:
GewindENTUZIJASTA

jul 2012.

#6
:bonappetit:.... uh, pardon....:signs046: :D
mega monkPOZNAVALAC

jul 2012.

#7
:spliff::signs046::samoja

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se