LEGACY
Pozdrav growerima
12 odgovora585 pregleda
vlacnomoney
AMBASADOR2.420 REP26%
→ Legenda
vlacnomoneyAMBASADOR
jul 2012.
jul 2012.#1
Pozdrav svim ljubiteljima svete biljke! Tko sam nije va~no, kako sam vas naaao, preko googla i mogu rei da sam oduaevljen ovim sajtom. Ganju sam po
eo dimiti prije nekih 15 - tak godina i od tada nisam stao, kao veina nas. U po
etku je to bilo da se uklopim u druatvo no kasnije kad sam po
eo raditi na graevini dim mi je po
eo opuatati tijelo nakon napornog dana.
Zaato sam se prijavio na forum? Poato je kod nas trava sve skuplja a kvaliteta sve loaija i joa k tome dileri sve zas**u sa svojim malim panj
iima i ja sam se odlu
io neato uzgojiti a google me je doveo ovdje i eto me? Imam more pitanja ali o njima emo u drugim temama!
Joa jednom pozdrav iz Hrvatske
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Gewind
ENTUZIJASTA338 REP35%
→ Poznavalac
jul 2012.
1 / 7
jul 2012.
jul 2012.