VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Noob
LEGACY

Noob

12 odgovora746 pregleda

dec 2012.

#1
Pa evo, pozdrav ekipi! Nekoliko mjeseci pratim forum, skupljam informacije i odlucio se za stealth PC grow, u fazi nabavljanja sam lowrider 2 sjemenki i kao amater cini mi se kao naj laksi grow (ako takav uopce postoji). im sjeme proklija postavljam grow report, i nadam se vaaem iskustvu i pomoi da to odradim najbolje ata se mo~e. Prvi smoke sam zaderao brijem joa u osnovnoj akoli dok se pod vutru ubacivala kamilica i origano danas je to prava botanika i moj respect svakom groweru na ovom forumu. Toliko od mene za sad, Peace!!!! :dada

dec 2012.

#2
[bez sadržaja]
naturaPOZNAVALAC

dec 2012.

#3
dobrodosao i srecno sa growom :wave:
DJFlyHighLEGENDA

dec 2012.

#4
:signs046:

dec 2012.

#5
ola :ludak
CreativeLEGENDA

dec 2012.

#6
:vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave:

dec 2012.

#7
sretno

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se