LEGACY
Noob
12 odgovora746 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
dec 2012.
dec 2012.#1
Pa evo, pozdrav ekipi! Nekoliko mjeseci pratim forum, skupljam informacije i odlucio se za stealth PC grow, u fazi nabavljanja sam lowrider 2 sjemenki i kao amater cini mi se kao naj laksi grow (ako takav uopce postoji). im sjeme proklija postavljam grow report, i nadam se vaaem iskustvu i pomoi da to odradim najbolje ata se mo~e. Prvi smoke sam zaderao brijem joa u osnovnoj akoli dok se pod vutru ubacivala kamilica i origano danas je to prava botanika i moj respect svakom groweru na ovom forumu. Toliko od mene za sad, Peace!!!! :dada
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
dec 2012.
1 / 7
dec 2012.
dec 2012.