VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Evo pozdrav iz Knina
LEGACY

Evo pozdrav iz Knina

10 odgovora1,134 pregleda

mar 2010.

#1
Zna i dolazim iz Knina imam 19 godina i ve godinu dana pratim ovaj sajt i napokon sam odlu io po eti saditi ovu presvetu biljku i imam par pitanja i nedoumica pa se nadam da cete mi pomoci.
NoTrippinAMBASADOR

mar 2010.

#2
:signs046: Evo ti jedna truba da lakae plovia => :joint:
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#3
:signs046: Hehehhe joa jedna truba... :joint: Da lakae pitaa :icon_question::icon_question::icon_question:
MeskalitoLEGENDA

mar 2010.

#4
Dobrodoso !
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#5
Dobro doao jos ak si u dusi dalmatinac:=) odna smo si svoji!!!!!
SLO-EraLEGENDA

mar 2010.

#6
mlad si se bacijo u poljuprivredu ali svakako dobro dosao :)) ako si barem srednju skolu zavraijo-zaradijo si hemp,majicu!!! javi se na PM, u koliko si odaamarao,srednju akolu-ina e bolje nemoj :)))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se