LEGACY
Ekipaaaaaaa !
32 odgovora859 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#1
Hehe, osjecam se kao da sam s vama godinama, ali sam nov jbg pa bi bio red da se predstavim;)
Zovem se Adrian, iz crne crne gore sam eto... svi ste mi blizu:)
Mmmm trenutno sam na pauzu s fakultetom ( turizam i hot. ). Odmaram kao uz muziku ( electronica, trip hop, deep house), travu, u prirodu se visi kolko god je to moguce ( imali smo preko 150cm snijega do skoro ), kad nije moguce stan ili pab varijanta.
Mmm imam neku ljubav prema pecinama.. i razmishljam.. mozhda bi bilo mudro napravit neki thread o tome.. Zashto ne SVI U PECINE LJUDI!:) Ne ozbiljno, topla preporuka, ako niste nikad probali - uradite to, chudan i primordijalan oblik prirode koji cheka da ga otkrijete:)
da ne smaram mnogo. dobro vam dosha dobro mi doshli !
Gedža
POZNAVALAC1.303 REP78%
→ Ambasador
GedžaPOZNAVALAC
mar 2012.
mar 2012.#2
:signs046: Zavrsi fakultet pa da nas ugostis kad dodjemo na more!
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
MarcoPoloLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#3
dobrodosao sokole...i ti zmijo ljuta ;-)
tko zna, mozda i neki grow u pecini pokrenes ;-)
Alika
ENTUZIJASTA394 REP49%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#6
Hahahaah blizu mora sam, i ne treba mi fakultet da vas ugostim, kolko god vas ima! Slobodno se javite prije nego dodjete u CG!
I NE DIRAJTE MI PECINE ! :D
Hvala svimaaa oeeeeeeeeeeeeeeee!
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
the Dreamer
LEGENDA5.861 REP9%
→ Zmaj
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Pappi
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
PappiISTRAŽIVAČ
mar 2012.
mar 2012.#13
pozdrav i dobro dosao :)
i da znas da cu da ti se javim ako dolazim dole :D
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
0 REP0%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2012.
1 / 17
mar 2012.
mar 2012.