VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Lijepi pozdrav..!!
LEGACY

Lijepi pozdrav..!!

10 odgovora894 pregleda
IamLegendENTUZIJASTA

okt 2010.

#1
Pozdrav od studenta sa sjeverozapadnog jadrana lijepe li nam nase Hrvatske. Cuo sam za vas od jednog starog prijetelja koji za vasu ekipu ima samo rijeci hvale. Puno sam prozivio u ovih dvadesetak godina zivota, tukli su me i prijetili mi, drustvo me odbacilo jer sam drukciji jer shvacam prirodu i ona mene, i da i ja sam jednom pao u ruke policije ali na svu srecu prosao sam bez ogrebotine upravo zbog starog prijatelja koji mi je izvukao dupe. Imam iza sebe jedan grow koji nije zavrsio najbolje, dosao sam do metar i osamdeset i prebacio ju outdoor ali bura mi ju pokidala. Jebaji ga, sad krecem ponovo.. Pozdrav svima..:sun2::sun2::sun2:

okt 2010.

#2
:signs046:Svaki idui put je lakai:)

okt 2010.

#3
Jedino ako si bas sakat...uz malo vutra.orga svima treba da krene i prvi put. Dobrodosao iz lijepe hrvatske!
SiDAMBASADOR

okt 2010.

#4
dobro nam doaao... lijepo se zabavi, pitaj i nau i nea.. ekipa e ti sigurno pomoi... tu su ionako same mrcine :icon_lol: iskusnjare do bola.... aalim se malo, u svakom slu aju dobro doao
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

okt 2010.

#5
Hehe...ovdje smo da naucimo postivat i volit jedni druge....i tvoj stari prijatelj je imo pravo u vezi ovog foruma.....vidjet ces kako su ovdje ljudi super...i pomoc ce ti oko svega...imo emocialnih problema ili problema sa biljkama :P......hehe...lijepi pozdrav iz suncane istre :)
MeskalitoLEGENDA

okt 2010.

#6
Welcome Brule !

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se