LEGACY
ganja roleri, come to play!!
36 odgovora2,845 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#1
pozdrav svima vama na ovom zakon forumu od jednog hashomana iz zagreba. doaao sam na ovaj forum prvenstveno radi toga da ato viae saznam o outdoor uzgoju.
ve jedno vrijeme to prou
avam, i sad
ekam 4 mjesec, i tra~im lokaciju.
po~elite mi sreu!!!
saznal sam za ovaj forum ve prije dosta vremena, al sam se tek nedavno registrirao.
i joa ovo: fakat svaka
ast onom ko se sjetio napravit ovak neku stranicu koja podupire puaenje i legalizaciju marihuane.
Peace & keep on rollin'!!
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#3
velkom tu d grin sajd. sad fino pro
a
kaa po forumu i pripremia se do travnja,a onda lopata u ruke i udri!!!
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
19 REP38%
→ Istraživač
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#7
znam ja jednog Tuleta...a posto sam hashoman da nisi to ti? xD
hashberryboy
ENTUZIJASTA375 REP44%
→ Poznavalac
19 REP38%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#9
tule mi je ovak iz zajebancije, i baa nezna punno ljudi da sam to ja. mo~da se znamo ak si iz zg-a, negdje oko kustoaije (onda se sto posto znamo)
Avram - ne brini se, normalno da u se dr~at pravilnika. ipak neka pravila moraju postojat...
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#10
Tako treba Tule...Samo nemoj koristiti moto :"Pravila su tu da bi se krsila",jer takvi ovde veoma brzo "budu penzionisani",oduvek sam zeleo to reci...Nemoj misliti da te plasim...:wave:
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#11
Evo, nova sam tu. Pusim ganju od 15-te godine i dolazim iz BiH. Pozdrav svima, Peace and Love
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
19 REP38%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#14
Bezze_Sa jeben avatar......
i Marely pozdrav i tebi..............
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
19 REP38%
→ Istraživač
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
jan 2008.
1 / 19
jan 2008.
jan 2008.