VUTRA
ForumZajednicaKo ste?ganja roleri, come to play!!
LEGACY

ganja roleri, come to play!!

36 odgovora2,845 pregleda

jan 2008.

#1
pozdrav svima vama na ovom zakon forumu od jednog hashomana iz zagreba. doaao sam na ovaj forum prvenstveno radi toga da ato viae saznam o outdoor uzgoju. ve jedno vrijeme to prou avam, i sad ekam 4 mjesec, i tra~im lokaciju. po~elite mi sreu!!! saznal sam za ovaj forum ve prije dosta vremena, al sam se tek nedavno registrirao. i joa ovo: fakat svaka ast onom ko se sjetio napravit ovak neku stranicu koja podupire puaenje i legalizaciju marihuane. Peace & keep on rollin'!!
RadeAMBASADOR

jan 2008.

#2
Dobrodosao Tule!!!! Srecno sa outdoor-om i izabirom lokacije.
kotvaENTUZIJASTA

jan 2008.

#3
velkom tu d grin sajd. sad fino pro a kaa po forumu i pripremia se do travnja,a onda lopata u ruke i udri!!!

jan 2008.

#4
Dobro nam dosao, puno ti sunca zelim.

jan 2008.

#5
fala ljudi, nadam se da e mi ovo i kak treba.

jan 2008.

#6
Ne zaboravi na pravilnik ;)
Yami_RazielAMBASADOR

jan 2008.

#7
znam ja jednog Tuleta...a posto sam hashoman da nisi to ti? xD
hashberryboyENTUZIJASTA

jan 2008.

#8
Dobrodosao..... :signs046: pozz

jan 2008.

#9
tule mi je ovak iz zajebancije, i baa nezna punno ljudi da sam to ja. mo~da se znamo ak si iz zg-a, negdje oko kustoaije (onda se sto posto znamo) Avram - ne brini se, normalno da u se dr~at pravilnika. ipak neka pravila moraju postojat...
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#10
Tako treba Tule...Samo nemoj koristiti moto :"Pravila su tu da bi se krsila",jer takvi ovde veoma brzo "budu penzionisani",oduvek sam zeleo to reci...Nemoj misliti da te plasim...:wave:

jan 2008.

#11
Evo, nova sam tu. Pusim ganju od 15-te godine i dolazim iz BiH. Pozdrav svima, Peace and Love
StonerLEGENDA

jan 2008.

#12
:spliff:evo jedna i za dobrodoalicu na forum :)
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#13
Dobro doala sestro po biljci!!! :) :wave:

jan 2008.

#14
Bezze_Sa jeben avatar...... i Marely pozdrav i tebi..............

jan 2008.

#15
Hvala brao! Peace, love and harmony :)
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#16
Ovo sam ja na Avataru :hehe: :icon_lol:

jan 2008.

#17
daj donesi malo da probam......:spliff:
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#18
Haj daj mail, da ti posaljem, il' ea na PM :hehe:
FukmondoAMBASADOR

jan 2008.

#19
ma ne,zezas bezze:) nes vjerovat isti jedan tip sto ga poznavao nekad ma ono zvali smo ga pelex znao je dobro driblat,dobar fudbaler je bio onda. totalno ste mi vrlo slicni..ono bas ok.:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se