VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav groweri
LEGACY

Pozdrav groweri

28 odgovora1,147 pregleda
kettyPOZNAVALAC

apr 2016.

#1
Pozdrav ekipa! Imam blizu 30 god i dolazim iz najlipseg grada u dalmaciji :thumb:. Za vas sam saznao priko ~ene,jer je ona aktivna na forumu the majka(otud i ovaj moj pickasti nick...jbg ona mi napravila profil). Znam da nije u redu spominjat u mnozini,al posto smo bracni par,ne mogu drugacije...ona se bavi gljivama,a ja vutricom...Volimo sve sto lipo mirisi,dobro puca i lipo je oku! :rolleyes: Procita sam sva pravila i vec ohohoho tema o svemu,jer brat bratu vas citam oko pune dvi god,a tek nedavno me ona registrirala i natirala da po nem sadit,jer ovo sto je na ulici kosta ko suvo zlato,ne puca ama bas nista(5-ica traje oko 2 dana)a nas dvoje smo toliko prokleti za vutrom da nam ni vagon nebi bia dosta :D Eto...nezz vise sta napisem,puaim od svoje 12-13 god bez prestanka(ako ja nisam ima puait,ima je netko...a sad i taj netko ima rijetko).Nova vijest je da nam apstinencija traje oko 3 dana(1.put u zivotu),po~derali smo sve nokte na rukama i malo fali da se poaibamo;),ali jedan automatik mozda bude ubrzo gotov :mario::. Eto toliko za sad od mene/nas :vozdra:
ChanZMAJ

apr 2016.

#2
Valjda ce ostati nesto noktiju za sledeci grow :D:wave:

apr 2016.

#3
dobro doaao :ajnstajn:
kettyPOZNAVALAC

apr 2016.

#4
hahaha,nadamo se...jos uvik ostaju oni na nogama :D Hvala Venlo!
TarzanZMAJ

apr 2016.

#5
:vozdra:
FarmerLEGENDA

apr 2016.

#6
Pozdrav dalmaciji od istre :) Isto sam bio ranije aktivan na majci i bavio se gljivarstvom al mara mi mirise ipak bolje pa sam se vratio ovdje ... sretno, baci dnevnik i citamo se ;)
L0oDZMAJ

apr 2016.

#7
Big Bang 20+ dosao dobro na:vutra:
kettyPOZNAVALAC

apr 2016.

#8
Uf...zato ja imam ~enu koja njima pruza istu ljubav ka i ja biljkama...Mislim moze se to dvoje zajedno,ali za jednu osobu je prenaporno... Otvaram sljedei dnevnik cim zavrsi ovaj big bang(nisam htio ranije otvarat posto mi je ovo prvi put,pa ka ono da se ne osramotim :thumb:) ali vidim sve ide po loju,ne experimentiram previse...procita sam puno toga i vidija di ljudi grise na glupostima...drzim se onoga ka i na poslu-ne diraj nista dok radi :p Lood,hvala na odg. tako sam i racuna negdi oko 3 tjedna...
t@maraZMAJ

apr 2016.

#9
Dobrodoaao :):let:
StipeZMAJ

apr 2016.

#10
Dobrodosao !
d@niZMAJ

apr 2016.

#11
Dobrodosao na brod spasa :vutra:

maj 2016.

#12
Welcome... :spliff: :rasta:

maj 2016.

#13
pozdravi zenu :thumb:
NoVaselinePOZNAVALAC

maj 2016.

#14
Pozdrav sa Titanika!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se