LEGACY
Pozdrav groweri
28 odgovora1,147 pregleda
ketty
POZNAVALAC882 REP31%
→ Ambasador
kettyPOZNAVALAC
apr 2016.
apr 2016.#1
Pozdrav ekipa! Imam blizu 30 god i dolazim iz najlipseg grada u dalmaciji :thumb:. Za vas sam saznao priko ~ene,jer je ona aktivna na forumu the majka(otud i ovaj moj pickasti nick...jbg ona mi napravila profil). Znam da nije u redu spominjat u mnozini,al posto smo bracni par,ne mogu drugacije...ona se bavi gljivama,a ja vutricom...Volimo sve sto lipo mirisi,dobro puca i lipo je oku! :rolleyes: Procita sam sva pravila i vec ohohoho tema o svemu,jer brat bratu vas citam oko pune dvi god,a tek nedavno me ona registrirala i natirala da po
nem sadit,jer ovo sto je na ulici kosta ko suvo zlato,ne puca ama bas nista(5-ica traje oko 2 dana)a nas dvoje smo toliko prokleti za vutrom da nam ni vagon nebi bia dosta :D Eto...nezz vise sta napisem,puaim od svoje 12-13 god bez prestanka(ako ja nisam ima puait,ima je netko...a sad i taj netko ima rijetko).Nova vijest je da nam apstinencija traje oko 3 dana(1.put u zivotu),po~derali smo sve nokte na rukama i malo fali da se poaibamo;),ali jedan automatik mozda bude ubrzo gotov :mario::. Eto toliko za sad od mene/nas :vozdra:
Chan
ZMAJ17.579 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
ketty
POZNAVALAC882 REP31%
→ Ambasador
kettyPOZNAVALAC
apr 2016.
apr 2016.#4
hahaha,nadamo se...jos uvik ostaju oni na nogama :D Hvala Venlo!
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
apr 2016.
apr 2016.#6
Pozdrav dalmaciji od istre :) Isto sam bio ranije aktivan na majci i bavio se gljivarstvom al mara mi mirise ipak bolje pa sam se vratio ovdje ... sretno, baci dnevnik i citamo se ;)
ketty
POZNAVALAC882 REP31%
→ Ambasador
kettyPOZNAVALAC
apr 2016.
apr 2016.#8
Uf...zato ja imam ~enu koja njima pruza istu ljubav ka i ja biljkama...Mislim moze se to dvoje zajedno,ali za jednu osobu je prenaporno...
Otvaram sljedei dnevnik cim zavrsi ovaj big bang(nisam htio ranije otvarat posto mi je ovo prvi put,pa ka ono da se ne osramotim :thumb:) ali vidim sve ide po loju,ne experimentiram previse...procita sam puno toga i vidija di ljudi grise na glupostima...drzim se onoga ka i na poslu-ne diraj nista dok radi :p
Lood,hvala na odg. tako sam i racuna negdi oko 3 tjedna...
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
NoVaseline
POZNAVALAC1.145 REP61%
→ Ambasador
apr 2016.
1 / 15
apr 2016.
maj 2016.