LEGACY
Ja sam novi
24 odgovora2,438 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
apr 2007.
apr 2007.#1
}elim pozdraviti sve
lanove ovog foruma poato sam novi.
Ne konzumiram lake droge ali sam prije 9 mjeseci probao halucogene gljive koje su mi se jako dopale. Mislim da je to najbolji na
in omamljivanja jer sam sljede
i dan bio potpuno normalan i zainteresiran za nove neistra~ene stvari.
Studiram i uskoro bi trebao diplomirati, volim sluaati elektronsku glazbu a i sve ato je kvalitetno i dobro.
Eto toliko od mene
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
15 REP30%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
2 REP4%
→ Istraživač
apr 2007.
apr 2007.#7
Bok ljudi! Evo doala ja malo i kod vas. Travu puaim svaki vikend, ali samo travu! :)
Zasad toliko od mene... nadam se da u na ovdje ljude s kojima u moi normalno razgovarati ili raspravljati. Budite mi svi pozdravljeni!
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
12 REP24%
→ Istraživač
BOTANIK
ISTRAŽIVAČ172 REP81%
→ Entuzijasta
LLC
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
LLCISTRAŽIVAČ
apr 2007.
apr 2007.#12
rastagirl.......ata nas briga jel ti puaia travu ili ne svaki vikend.........ata mislia da tu dolaze ljudi koji samo kuvaju???????a i rekla si to na takav na
in kao da bi mi se trebali tebi diviti i smatrat te vrijednom nas i ovog foruma????:icon_mad: :2flip:
apr 2007.
1 / 13
apr 2007.
apr 2007.