LEGACY
HEJ,BOK,ÆAO,ZDRAVO,VOZDRA,HAJ...GET HIGH
16 odgovora2,949 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#1
Peace!!pozdrav ljudi.intuicija,šta da vam kažem :D genijalan forum,jedino što me "muèi"jest što ima puno toga,treba to sve proèitat
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#2
I ja sam nova i mene to muci :D !
Jos ako dobijes inspiraciju da nesto napises, onda moras sve i da procitas a to traje, traje i traje .... i ja obicno ne stignem do pisanja!
Polako, nadoknadicemo mi to a oni ce nam dati da polazemo diferencialne ispite nadam se :roll: :wink: :lol: !
videcu da nam smuvam nesto preko veze :wink:
Pozdrav! :D
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#3
nema preskakanja razreda, ni preko veze ni za bez veze
pitajte uciteljicu sta radit kad nekog mrzi èitat
he h he he he
ja sam se isto tak ispalio pa sam nest sto je trebalo iæ pod obrazovanje stavio pod legalizacije
i sad mi je tak krivo, da me sram :oops:
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
nov 2006.
nov 2006.#4
Dobrodošli! I ja nisam tu od uvjek i isto mi je lagani problem bio prvo sve proèitati, ali mora se :) , ima jako puno zanimljivih i korisnih tekstova...
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#5
...dobrodosliiiiiii..... :D
kad jedan dan ne dodem na net tesko je sve nadoknadit i procitat, a tek vama novima...jaooo... ali polako....ima vremena...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#6
Lijep pozdrav i dobro došli :D
...i di se žurite? Pa èekamo vas :D
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
38 REP76%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#8
GeT hIgH gEt hIgH gEt hIgH pOoOlakOO (: kRetJEm i jAaaA (: :arrow: :arrow: :arrow: :respekt:
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#9
:lol: Sad kad ponovno proèitao naslovni pozdrav brata JOHNNY_SB-a, ponese me asocijacija jednog mog drugara..koji kad pozdravlja kaže: "E, æao bok bok æao" :lol: Hahaha..i to onako polubrzo sa njemu osobitom i svojstvenom intonacijom.
nov 2006.
1 / 9
nov 2006.
nov 2006.