LEGACY
Pozdrav prijatelji
18 odgovora1,111 pregleda
Vajper
POZNAVALAC974 REP42%
→ Ambasador
VajperPOZNAVALAC
sep 2018.
sep 2018.#1
Zdravo prijatelji Nakon 2-3 tjedna malo pasivnog gledanja i cackanja po forumu odlucio sam se registrirati na ovaj forum i krenuti se educirati po pitanju uzgoja kanabisa.Moj prvobitni i glavni cilj je indoor jer ovdje u Njemackoj klima to toliko ne dopusta kao dole,a iz sigurnosti isto ali cu se takodjer interesirati za outdoor iz razloga sto meni neko jako blizak ima neke planove oko Outdoora u Bosni. Mnogo cu da citam ,educiram se ako bas nemogu naci nigdje odgovor naravno da pitam. A vas ,mislim na(urednike,moderatore,prijatelje foruma,mentore i sve druge ljude koji su spremni dijelit svoje znanje)molim da nastavite hrabro to sto radite i da sto vise pocetnika pretvorite u profesionalce.Zivi bili::listomahanje::::roor::
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
L0oD
ZMAJ85.106 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#7
velia,
~eno ovaj tjedan sam ja doljni :lol:
dobro doaao:rasta:
420Florist
ZMAJ34.960 REP
sep 2018.
1 / 10
sep 2018.
sep 2018.