LEGACY
Ha!
46 odgovora3,484 pregleda
27 REP54%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#1
Bokbok.
Ne znam to
no tko sam, ali forum sam naala preko linka na temu o iskustvima s muakatnim oraa
iem :alien555: , koji je openito neko vrijeme bio predmet zanimanja nekih mojih prijatelja i mene :D. To mi je (link) dao lega s ICQ-a uslijed rasprave ...
Volim biljke , SF, dobre knjige, sir i takve stvari :read:
takoer, ato se ti
e tih Stvari relativno sam n00b , pa sam forum naala krajnje korisnim i zanimljivim , zbog
ega sam se i registrirala.
Nisam mislila da ima toliko dostupne materije o predmetu mnogih mojih interesa na ovim prostorima. :vb_kez: :g33k:
U potrazi za inspiracijom.
Viaak discipline.
Iz Zg sam , otvorena za nove spoznaje :watchplant: :abducted: :mrtva_banana:
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#5
Ja bi mogo ~iviti na siru, jedino onaj pljesnjivi ne volim
Dobrodoala
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Deleeshz
ISTRAŽIVAČ142 REP61%
→ Entuzijasta
DeleeshzISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#8
alo! ekipa!!
ja sam isto nov....al sam vec 2god. u zelenom iru...tako da nisam newbie..al ipak..svaka vam cast...ima ljudi koji zbilja znaju znanje...respect!
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
triorioISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#9
duboko vjerujem da marihuana skuhana s mlijekom je zdrava i okej i zato sam ovdje.......
i naravno nesmatram je drogom.....ve poput pive....hranom
Deleeshz
ISTRAŽIVAČ142 REP61%
→ Entuzijasta
DeleeshzISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#10
Marijuana je izbor....
ko voli nek izvoli..dok god ne smeta drugima...al to treba objasnit "politicarima"
pa da.... svi smo mi don quijote
weed on :)
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
nov 2007.
nov 2007.#11
a u pi*ku mate*nu ako ovo ima smisla....il se to ti zajebavaa........:ludaci_lol:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#12
choki nevidim nista cudno u njegovom misljenju.. ako on voli popit mljeko sa travom umjesto piva njegova stvar.. puno ljudi smatra da je zdravo popit pivo npr..
takve reakcije su zbilja suvisne.. nismo djeca da se pokusavamo rugat jedan drugome oko minimalnih razlka u misljenju..
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#14
Pa ata super je to ideja dim s mlijekom nisam joa nikad isprobo ali napravit u jednom puding tako
23 REP46%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#15
Reko da ne otvaram novu temu,ova mi nakva najfriskija :-)
Ic nju ovdje:rasta1:
bio prije na http://www.irie-people.com/forum/index.php (sta bi od njih)
sad na vutri,a naso je ima taj vakat
Zapalio prvi put prije 20-tak god,a jos zivim:rasta1:
Bavio sam se s travom,bavim se i bavit cu se dok sam god ziv
Nikakva ni murija ni doktori ni iko na ovome belom svetu nece moci da me sputaju u daljoj produkciji i potrosnji
Gruver do bagro:heartbeat:
2 REP4%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#16
nije mi se dalo otvarat novu temu pa u se tu predstavit
ovaj forum sam naaao slu
ajno,tra~io sam neke recepte za travu
volim puait jer me smiruje i onda nemam briga
ne puaim
esto,svaki tjedan ato je u redu po meni
23 REP46%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2007.
nov 2007.#18
Lako vam je tudjim turcem mlatit po koprivi!
Hehe jedva sam cekao da citiram torcidu... :signs034:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
18 REP36%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#21
Eo braco i sestre i ja sam nov,pa sam morao da se javim,ono.....
A sto se tice vutre....pfffffff.....brateeeee nije dzabe ona uzrecica od viska ne boli glava....
Varite sto vise nece vas kostati nista,sem mozda par kila manje i para.
Cuo sam za ovaj sajt jer sam bio pao u tvorzu zbog grasa pa kada sam izasao nisam mogao da objasnim mojima da trava nije tako strasna i neki ljudi su mi preporucili ovaj sajt.Lose je to sto i dalje ne mogu da objasnim mojima....ali i dalje nisam prestao da varim... :banana_dred:
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
nov 2007.
nov 2007.#22
ma krivo si me skonto,ne pori
em to ato je reko,nego mi bilo smijeano kako je to reko,uletio odjednom odnigdje....no hard feelings.......:dunce:
12 REP24%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#23
Pozdrav ekipi
Nasao vas na googlu!
Pratim vec duze ovaj forum pa eto odlucio se registrirat
napokon
Eto trebalo mi je neko vrijeme da provjerim koliko je sigurno prisustvovati na forumu, a nije mi se dalo zezat sa proksijima kako bi prevario svoj ISP
(malo paranoje nikad ne skodi, a volim svoju privatnost)
hvala svima na trudu i savjetima koje sam do sada pronasao ovdje
uostalom sad cemo se vise druzit :)
18 REP36%
→ Istraživač
nov 2007.
1 / 24
nov 2007.
nov 2007.