LEGACY
Evo me (nas) doma
38 odgovora1,444 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#1
Nakon mukotrpnog postupka registracije,
aktivacije, pa onda nemogunosti tipkanja
teksta u poruka (tnx brus!) napokon ..
Dakle, prvo da vas upozorim da ovaj account
koristimo i ja i moja djevojka da nebude nikakve
zabune oko roda, pade~a genitiva i toga.
Eto, naaao sam vas preko gugla dok
sam bio u mukotrpnoj potrazi za nekim
stvarima koje su zapravo bit ovoga sajta.
Znaci upustam se u sadnju (grow kako bi
vi rekli), sjemenke su vec proklijale bla bla.
Trenutno se nalazim na izdr~avanju uvjetne
kazne u trajanju od 2 godine zbog 0.13 grama
sjemenki (!!!).
I uglavnom samo
itam forum, savjete,
slabo piaem, sto cete i primjetiti.
E tu na red dolazi moja evojka :icon_mrgreen:
Formalnost:
Pusim vec 10 godina (yebote)
nalazimo se u solinu, i to bi bilo
to ja mislim.
Veliki pozdrav svim duva
ima
dobrih plua!
D&A
7 REP14%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#3
Nisam bio kaznjavan prije,
a incident se desio u 6 mj. prosle
godine, te sam kaznjen novcanom
kaznom od 1000 kn (predviena je
od 5000 do 20000) zbog "iskrenosti"
pred sudom, naime u slu~benom
izvjeau piae da sam zate
en tijekom
slu~bene legitimacije. A zapravo mi
se desio drot u civilu kojem sam ponudio
par dimova jer me nekako tuzno gledao.
Kad ono "policija". Ali sudu se veoma
svidila ta "iskrenost" i kaznjen sam minimalno.
Ali mi je upropastilo izlazak definitivno.
Onako pijan u stanici 3 sata nebi opet.
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2008.
mar 2008.#4
Nadam se da ces biti pazljiviji sa uzgajanjem jer se pada na malo vise. Nesto mi ne zvucis kao pretjerano pazljiv decko. Nikom ni rijeci ako krenes sa uzgajanjem.
Kako bi bilo pronaci momka i djevojku iz Splita sa inicijalima D&A koji duvaju oko 10 godina znaci starosti najvjerovatnije oko 26-28 godina. Momak je nedavno prekrsio zakon i kazna dobijena zbog 0.06 grama marijuane. Trenutno je doticni na uvjetnoj ali planira da uzgaja :-)
Eto malo da te isparanoisem...nadam se da ces napolju uzgajati :ludaci_lol:
7 REP14%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#5
hmm, fino si mi paranoju uvalio hehe, dobro primjecujes
da nisam pazljiv, uzgajat cu napolju (imam enduro motor)
daleko od ociju.
Nisam uopce kontao da trebam i ovdje biti malo
oprezniji sto se tice iznosenja nekih "bitnih" podataka.
Ajde, znam za ubuduce, pozZ.
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2008.
mar 2008.#7
hehe ako vidite momka iz Splita od 26-tak godina kako ide po brdima na Enduro motoru najvjerovatnije ide da zalije biljku....hehehe
Mozda je najbolje da obrisemo ovaj post pa da krenes ispocetka :)))
Salim se ja naravno ali u svakoj salim ima malo istine... a obicno sam strasno paranoican :kackepieksen:
7 REP14%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#9
Sad vec razmisljam o brisanju svoga accounta hehe,
zezam se, ali paranoja djeluje, ili da izbrisem postove,
ma svasta mi pada na "pamet". Ali ubuduce cu sigurno
pazit malo vise.
A motor mi nije bas takav, ovaj nemoze po brdu
sa cestovnim gumama (inace spada u supermoto
klasu, moj je maxi-enduro klasa) sad bi vam ja stavio sliku sebe i
motora na brdu, ali opet previse pricam. :banana_rasta:
I paranoja kod ovakvih stvari je sasvim
opravdana, tako da.. :b_jump:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#13
Zato jer sada ima novi account na kojem ce objavit uspjeh... na ovom je sve propalo od starta :))
7 REP14%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#17
Hm u Splitu je jesen pocela kao sto bugi kaze,
ali to nije glavni problem.
Onaj kiks sa vodom je zajebao stvar.
Sjemenke su umrle, a i da nisu tesko
da bi ista prezivilo ovakvo vrijeme.
Stvar je u startu propala,
morat cemo pricekati neka bolja vremena...
:snooze:
Veliki pozdrav!
Splitsko dite
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
Splitsko diteENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#20
Najdra~i suside moj...
znaa di to piae ;)
Poda hitno zajebi taj account i editiraj prvih par postova,previae si informacija dao...
PREVI`E...
Ako ti iata triba kralju,pitaj na private...
besa
mar 2008.
1 / 20
mar 2008.
apr 2008.