VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Vozdrica :)
LEGACY

Vozdrica :)

14 odgovora1,202 pregleda

jun 2010.

#1
Vozdra, predlozio mi prijatelj forum tako da sam se regao. Pozdrav svima, nadam se dacu stec neko znanje ovdje ... :lock::wave:

jun 2010.

#2
bok ,ja sam isto novi ali u ti svejedno za~eliti dobrodoalicu
krasta-zgPOZNAVALAC

jun 2010.

#3
Dobrodosli obojica :))
MeskalitoLEGENDA

jun 2010.

#4
Dobrodosli i budite dobri :)

jun 2010.

#5
:signs046::signs046::signs046: :spliff:
Walt3rISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#6
Smoker od 15 godine,nasao vas slucajno.. Nakon citanja foruma,registracija pod obavezno :icon_lol:
FrulaENTUZIJASTA

jun 2010.

#7
eo, rekli su vrati'ce se.. i bome vratio se walter :D ali nemoj nam jeb*t mater. dobro doali svi :)
Walt3rISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#8
Hvala na dobrodoslici,neeeecuu :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se