VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Ahoj
LEGACY

Ahoj

18 odgovora868 pregleda
chaktusPOZNAVALAC

dec 2015.

#1
Sve je po elo davnih 80' ...dakle stari se dobrano Vutru sam poodavno otkrio ak bio i lan neko vrijeme (pokuaajte asocijaciju na nick) te se eto reaktivirah. Uglavnom ugodno dru~enje i debelog i ka vam ~elim svima. LP

dec 2015.

#2
cicak i tebi. sto nisi nastavio sa starim nalogom
TarzanZMAJ

dec 2015.

#3
dobrodosao ponovno :)
chaktusPOZNAVALAC

dec 2015.

#4
HM? dobro pitanje ali neka ovo bude novi po etak...sad ako tvoje super moderatorske moi pale i ~are....chumaman nick je bio u pitanju i mo~da je to bilo pre davno.

dec 2015.

#5
nije bilo bas tako davno, al kako hoces, nalog je aktivan https://www.vutra.org/members/chumaman.1118/ posto pravilnikom nije dozvoljeno vise naloga, kazi koji da zduvam
chaktusPOZNAVALAC

dec 2015.

#6
Thanks...vrijedi ako gdje zapne jer me u zimsko doba baa sive stanice i ne slu~e multidisciplinarno jer su zauzete koje im a memorija slabi obratim se za HELP. edit HELP momentalno....kako da se prijavim s tim nickom lozinku ..pojma nemam ipak je to bilo nekad ma taj stari nek ostane stari....Chaktus on the way...hvala Super Moderatoru

dec 2015.

#7
ok, stari ostaje stari i brise se, i tako tamo nemas postova. zapisi negde pass da ne moras otvarati treci kad ti memorija oslabi u ovo zimsko doba ;)
L0oDZMAJ

dec 2015.

#9
:wave:
grafAMBASADOR

dec 2015.

#10
Dobro nam doael :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se