LEGACY
Ahoj
18 odgovora868 pregleda
chaktus
POZNAVALAC1.183 REP65%
→ Ambasador
chaktusPOZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#6
Thanks...vrijedi ako gdje zapne jer me u zimsko doba baa sive stanice i ne slu~e multidisciplinarno jer su zauzete koje
im a memorija slabi obratim se za HELP.
edit HELP momentalno....kako da se prijavim s tim nickom lozinku ..pojma nemam ipak je to bilo nekad
ma taj stari nek ostane stari....Chaktus on the way...hvala Super Moderatoru
dec 2015.
1 / 10
dec 2015.
dec 2015.