VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Novi sam...
LEGACY

Novi sam...

26 odgovora2,093 pregleda

dec 2006.

#1
Pricamo ja i frend o duvanju i tako ja pocetnik pitam njega neke stvari i njemu se nije dalo odgovarati na sva moja pitanja i rekao: idi na vutra.org, tamo imas sve. I tako ja dodjem i stvarno ima svega za naucit. PS: forum je zakon 8)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#2
:dobrodoshao:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

dec 2006.

#3
velkam indid :D

dec 2006.

#4
Dobrodosao, forum je stvarno zakon, i moze se naci gomila korisnih informacija i ono sto je najvaznije iz prve ruke od iskusnih ljudi, uzivaj (ja vec uzivam :)) i sretno...

dec 2006.

#5
ajd da i ja pustim negde svoju prvu poruku... Pozz svima
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

dec 2006.

#6
dobrodoaao :D
InqAMBASADOR

dec 2006.

#7
Dobrodosli drugari... :banana_skakutje: :rasta: :bong: :gold_maryjane: :cool_smoking: :spliff: :tjaos: :ok: :not_nice: :banana_jahach: :banana_rasta:
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2006.

#8
Dobrodoaao.

sep 2011.

#9
i ja sam novi na forumu tako da se slazem sto se tice informacija sa malom razlikom sto siljim vutru deceniju jednu heheheh
tinitusENTUZIJASTA

sep 2011.

#10
sad ti je pravo vrijeme za jedan tako ugodan i koristan hobby - grow your own ili u prijevodu uzgajaj svoje za sebe da ne sponzoriras razno razne dilere..

sep 2011.

#11
Al je ovaj topic...heheh vidi clanova ostarjelih
Corto MalteseISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#12
Welcome to the Jungle :D
crookrutniENTUZIJASTA

sep 2011.

#13
Hello !!!!!
popajISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#14
Dobrodosao

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se