LEGACY
bokbok
18 odgovora868 pregleda
33 REP66%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#1
bok svima
pratim ovaj forum ve du~e vrijeme (2 godine) i sad se registrirao pa evo
dolazim iz Zagreba :sun2:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#2
Dobrodoaao! Svakako pro
itaj pravilnik da vidia kako forum funkcionira...radi lakaeg snala~enja:vb_devil:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
PinkFrojd
ENTUZIJASTA458 REP65%
→ Poznavalac
JackBlack
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#9
dobrodoshao i bolje se snashao..
( a to "zemunac" je da zametnesh tragove ??? )
33 REP66%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#10
Bio sam u Zemunu par puta, jednom na du~i period pa je ostao taj nadimak u kvartu i aire :D
I hvala svima btw
feb 2013.
1 / 10
feb 2013.
feb 2013.