VUTRA
ForumZajednicaKo ste?bokbok
LEGACY

bokbok

18 odgovora868 pregleda

feb 2013.

#1
bok svima pratim ovaj forum ve du~e vrijeme (2 godine) i sad se registrirao pa evo dolazim iz Zagreba :sun2:

feb 2013.

#2
Dobrodoaao! Svakako pro itaj pravilnik da vidia kako forum funkcionira...radi lakaeg snala~enja:vb_devil:

feb 2013.

#3
dobrodoaao! :wave:

feb 2013.

#4
a rodjen si u zemunu il sta... ;) :signs046:
dite_splitaAMBASADOR

feb 2013.

#5
:signs046::signs046:
PinkFrojdENTUZIJASTA

feb 2013.

#6
Zemunac u sred Zagreba, pa :signs046:
JackBlackISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#7
:signs046: to :family1:
DollarrsISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#8
:signs046:

feb 2013.

#9
dobrodoshao i bolje se snashao.. ( a to "zemunac" je da zametnesh tragove ??? )

feb 2013.

#10
Bio sam u Zemunu par puta, jednom na du~i period pa je ostao taj nadimak u kvartu i aire :D I hvala svima btw

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se