LEGACY
Pozdrav svima :)
16 odgovora977 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
sep 2015.
sep 2015.#1
Pozz ljudi
itam vas ve
du~e vrijeme i odluio sam se registrirati da vidim slike vaaih radova linkove itd. , iz divljine zvana hrvatska sam , elektro tehni
ar , trenutno teako bolestan :( . Na forumu sam iskljuivo zbog cbda , zanimaju me samo novi hybridi 2:1 cbd-thc neato kao Cbd Og (cali connection),Sugar gom cbd auto(seedsman) itd. za pripravu ljekovitog ulja za osobne potrebe ,ve sam naaao dosta odgovora ali trebat e joa pomoi .
sep 2015.
1 / 9
sep 2015.
sep 2015.