LEGACY
Pozzzz buduca ekipice
16 odgovora816 pregleda
8 REP16%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#1
Bogdaj....malo sam istrazivao i nasao ovu predobru stranicu i puno toga korisnog sam nasao :) ...eto nadam se da cemo se puno druziti ubuduce...malo sam se bacio u osobnu proizvodnju jer vidim da ovi nasi neplaniraju legalizirati xD ..eto toliko od mene ..
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
apr 2014.
1 / 9
apr 2014.
apr 2014.