VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Poštovanje
LEGACY

Poštovanje

36 odgovora1,694 pregleda
Mahatma GandhiISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#1
Pozdrav korisnici. Krenuo sam pusit' nakon otkrica da cannabis pomaze oko astme od koje sam i ja obolio. Tada je krenulo istrazivanje ali i pronalazak ovoga foruma. Pratim forum vec 2-3 godine ali se nikada nisam prijavio. Pozdrav!

mar 2015.

#2
poz gandi, dobrodosao
StipeZMAJ

mar 2015.

#3
Malo na krivom mijestu predstavljanje, al budu vec premjestili :) Dobrodosao na forum ;)
TarzanZMAJ

mar 2015.

#4
dobrodosao na forum

mar 2015.

#6
dobro doaao
t@maraZMAJ

mar 2015.

#7
Dobrodoaao :)
Mahatma GandhiISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#8
Hvala na lijepim pozdravima :)
brujoAMBASADOR

mar 2015.

#9
Dobrodoaa ;)

mar 2015.

#10
dobro dosao :spliff:
mikolo13ENTUZIJASTA

mar 2015.

#11
Zivia stari, da tebi bog srice i zdravlja jos 100 godina i ozdravia mi od te astme

mar 2015.

#12
Zdravo drug,prvi korak napravljen,to je bitno.pozzz:rasta:
mumerENTUZIJASTA

mar 2015.

#13
pozdrav... imam i ja astmu i koliko vidim vutra mi pomaze ;) u zadnje 2 godine koliko pusim imo sam samo 2 napadaja a prije dok nisam, znao sam imat i po desetak napadaja na godinu :D
Turf.POZNAVALAC

mar 2015.

#14
Welcome to :vutra::joint::joint2::gled::watch:
TarzanZMAJ

mar 2015.

#15
dobrodosao
StipeZMAJ

mar 2015.

#16
dobrodosao !
jesamZMAJ

mar 2015.

#17
ahimsa mahatma :wave:
Mahatma GandhiISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#18
Opa hahaha Hvala svima od srca na lijepim pozdravima i ovakvom dobrodoslicom. Nisam ocekivao ovao "friendly" forum, stvarno ste me obradovali. :sun2: A sto se tice astme, biljkica dominira, na neki nacin preporod :let: Hvala jos jednom na lijepim pozdravima! :):):)

mar 2015.

#19
:spliff::rasta::joint2::vutra:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se