LEGACY
Poštovanje
36 odgovora1,694 pregleda
Mahatma Gandhi
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Mahatma GandhiISTRAŽIVAČ
mar 2015.
mar 2015.#1
Pozdrav korisnici. Krenuo sam pusit' nakon otkrica da cannabis pomaze oko astme od koje sam i ja obolio. Tada je krenulo istrazivanje ali i pronalazak ovoga foruma. Pratim forum vec 2-3 godine ali se nikada nisam prijavio. Pozdrav!
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#3
Malo na krivom mijestu predstavljanje, al budu vec premjestili :)
Dobrodosao na forum ;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Mahatma Gandhi
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
mikolo13
ENTUZIJASTA259 REP15%
→ Poznavalac
mikolo13ENTUZIJASTA
mar 2015.
mar 2015.#11
Zivia stari, da tebi bog srice i zdravlja jos 100 godina i ozdravia mi od te astme
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
mumer
ENTUZIJASTA258 REP14%
→ Poznavalac
mumerENTUZIJASTA
mar 2015.
mar 2015.#13
pozdrav... imam i ja astmu i koliko vidim vutra mi pomaze ;) u zadnje 2 godine koliko pusim imo sam samo 2 napadaja a prije dok nisam, znao sam imat i po desetak napadaja na godinu :D
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Mahatma Gandhi
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Mahatma GandhiISTRAŽIVAČ
mar 2015.
mar 2015.#18
Opa hahaha Hvala svima od srca na lijepim pozdravima i ovakvom dobrodoslicom. Nisam ocekivao ovao "friendly" forum, stvarno ste me obradovali. :sun2:
A sto se tice astme, biljkica dominira, na neki nacin preporod :let:
Hvala jos jednom na lijepim pozdravima! :):):)
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
mar 2015.
1 / 19
mar 2015.
mar 2015.