LEGACY
howdy partners
26 odgovora787 pregleda
JaSiniša
ISTRAŽIVAČ164 REP76%
→ Entuzijasta
JaSinišaISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#1
ubiu se materemi...."Ne tra~imo ime, prezime i adresu. Kad ste po
eli puaiti,
ime se bavite itd."
uglavnom, ne puaim viae al dok sam puaio...puaio sam ~estoko brate xD
ina
e sam iz zxaxgxrxexbxa, volim prirodu, druatvo viae nekako i ne, kaj sam stariji to sam i asocijalniji i svi mi pomalo idu na*urac,doe to s godinama.
volim putovat okolo,solo ili +1 max , ili sa svojim malcima a imam ih
ak dva :p
nisam se nikad bavil uzgojem, jer dok sam
ibal nije me bolio odkud je doalo samo nek je ima hehe a sad kad sam dobio tu jednu malu bilj
icu na poklon eto me tu me vami jer sam skroz nena
istu s uzgojem bio, okej sad znam malo viae zbog ponekih od vas kaj su me zgotovili tu :)
tak da sam zapravo moral tra~it neki forum o marici i guglal sam guglal dok nisam vas gospodo zguglal i drago mi je da jesam jer mi se tu ekipa
ini ko skroz spaljena i osje
am se dobrodoalo i ko doma xD
eto, malo sam se predstavil i ispri
avam se kaj to nisam napravil ve ranije jer bio bi red da jesam al kaj se mo~e...i m only human in my mind ;)
see ya boyZ and girlZ
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Dr.ChronicENTUZIJASTA
jun 2012.
jun 2012.#2
pozdrav i dobrodosao :) da nije bilo googla nebi ni mene tu bilo hehehe
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#5
:signs046: elcome,lcome,come,ome,me.....e, pa esi,e:
:spliff:mmmmmm,dobra ova jutarnja mala :)
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
jun 2012.
1 / 14
jun 2012.
jul 2012.