VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Opa GanDza STYLE ! ! !
LEGACY

Opa GanDza STYLE ! ! !

17 odgovora910 pregleda

jul 2013.

#1
O da ,ja secam se svog prvog puta, tad bio sam mali dimila se buksna ljuta, u radnji suvenira ja im'o 15 dina, dos'o vlasnik radnje i srol'o jednog kinga, u toj sobi punoj dima starac dzokac cima, kraj njega sedi klinja rabijen kao slika. kolutam negde ocima cudan trip sad me prozima, ko me to tamo doziva,osecam bol u nogama, sta cu gde cu takav svakako moram peske, ispred mene stepenice,a noge usrano teske. od dana tog do ovog str8 no more nikad ponovo, ja purnjacu granje i gutacu olovo

jul 2013.

#2
:signs046:

jul 2013.

#3
Welcome tebra ;)
BlueberryKushISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#4
haha :signs046:
Lara CroftAMBASADOR

jul 2013.

#5
:signs046:
MornarPopajENTUZIJASTA

jul 2013.

#6
:signs046:

jul 2013.

#7
:love001: :2flip:

jul 2013.

#8
:signs046:
Veni_Vidi_Vici;ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#9
:signs046:
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#10
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se