LEGACY
Opa GanDza STYLE ! ! !
17 odgovora910 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#1
O da ,ja secam se svog prvog puta,
tad bio sam mali dimila se buksna ljuta,
u radnji suvenira ja im'o 15 dina,
dos'o vlasnik radnje i srol'o jednog kinga,
u toj sobi punoj dima starac dzokac cima,
kraj njega sedi klinja rabijen kao slika.
kolutam negde ocima cudan trip sad me prozima,
ko me to tamo doziva,osecam bol u nogama,
sta cu gde cu takav svakako moram peske,
ispred mene stepenice,a noge usrano teske.
od dana tog do ovog str8 no more nikad ponovo,
ja purnjacu granje i gutacu olovo
BlueberryKush
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
Lara Croft
AMBASADOR1.840 REP10%
→ Legenda
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
Veni_Vidi_Vici;
ISTRAŽIVAČ195 REP97%
→ Entuzijasta
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
jul 2013.
1 / 10
jul 2013.
sep 2013.