LEGACY
pozdrav ljudovi
16 odgovora725 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
nov 2012.
nov 2012.#1
pozdrav ljudovi :) pro
itah sve komentare i ovaj vodi
za outdor, mislim da sam dosta toga ovim shvatio, imam neke semenke koje sam sa
uvao ne znam ata e se izrodit iz njih ali nameravam svakako i kupiti semenke feminizirane, joa uvek
itam i
a
kam po forumu ima stvarno svega, nemam nikakvih pitanja ovim putem sam hteo samo da vas pohvalim :))) pozdrav svim rasta glavama
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
nov 2012.
1 / 9
nov 2012.
nov 2012.