VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav ljudovi
LEGACY

pozdrav ljudovi

16 odgovora725 pregleda

nov 2012.

#1
pozdrav ljudovi :) pro itah sve komentare i ovaj vodi za outdor, mislim da sam dosta toga ovim shvatio, imam neke semenke koje sam sa uvao ne znam ata e se izrodit iz njih ali nameravam svakako i kupiti semenke feminizirane, joa uvek itam i a kam po forumu ima stvarno svega, nemam nikakvih pitanja ovim putem sam hteo samo da vas pohvalim :))) pozdrav svim rasta glavama

nov 2012.

#2
hvala na pohvalama, pozdrav i tebi & welcome
Farmer82AMBASADOR

nov 2012.

#3
:signs046:
Sensi*JanaAMBASADOR

nov 2012.

#4
:signs046:
not smokeLEGENDA

nov 2012.

#5
:dada:sun2:

nov 2012.

#6
Da li ima negde o ''preradi biljke'' odnosno, detaljno o suaenju hedova i kako iskoristiti ostatak biljke i liae da li mo~e da se napravi neato(znam da imaju kola i), ateta da se baci :)
loopAMBASADOR

nov 2012.

#7
podforum 'kulinarstvo'ako ces da kuvas i tako to po dnevnicima imas detaljne opise pravljenja hasha,water curinga itd. ma svega ima,samo citaj redom .)
CreativeLEGENDA

nov 2012.

#8
:signs046::read:
GreenRyderLEGENDA

nov 2012.

#9
.....dobrodosao......:-)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se