LEGACY
Pozdrav svima
18 odgovora1,071 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
nov 2013.
nov 2013.#1
Pozdrav svim clanovima...
Ne znam ni kako da pocnem ni da li sad pravilno radim sto pisem ovako...u svakom slucaju,totalno sam neiskusan u koriscenju racunara a pogotovo foruma...ne zamerite :/
Od skoro sam samac i zelim da uzgajam,mislim totalni sam amater...nemam pojma ni o cemu...imam dve saksije i zemlju...nisam imao Cash da pazarim kvalitetno seme,ali mislim da ce doci vreme kada cu moci...Ono sto mene interesuje je da li moze biljka da raste u stanu,da li je bitno da djubrim zemlju i kako to da radim...da li uopste da se nadam prosperitetu ili da li da dizem ruke od ovog mog malog ali znacajnog poduhvata? Unapred zahvalan
Amater Coja
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#2
samo nemoj da te pere paranoja :signs046: podforum za tebe https://www.vutra.org/forum/23-unutra%C5%A1nje-uzgajanje/
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#3
:signs046: da ne bi bilo paranoje,malo pro
itaj par dnevnika koji su u toku ili su zavraeni....saznat ea puno toga :)
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#4
https://www.vutra.org/forum/22-uzgajanje/
https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/
`tivo za procitat i malo u
it, ide to :read:
:signs046:
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
nov 2013.
nov 2013.#5
hehehe
Videete za jedno par meseci "cojaparanoja" menja nadimak u "coja kralj uzgoja"!!! :D
:signs046:
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
nov 2013.
nov 2013.#6
Dobro dosao ;) , kao sto su ti vec rekli samo citaj po forumu i nauciti ces sve ;) , govorim iz vlastitog iskustva ovaj forum je najjaci :P
:signs046:
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#8
:signs046: ja bi ti preporucio ovaj vodic https://www.vutra.org/topic/10608-vodi%C4%8D-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-by-marcopolo/
tu mozes naci apsolutno sve i lepo objasnjeno :) pa onda ako pravis box,konsultuj se u podforumu projektiranje prostora za uzgoj,znaci to ako ne kupujes nov gotovo box :) Srecno.
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
nov 2013.
1 / 10
nov 2013.
nov 2013.