LEGACY
Ganj@ lover :)
20 odgovora729 pregleda
ganj@
ISTRAŽIVAČ160 REP73%
→ Entuzijasta
ganj@ISTRAŽIVAČ
mar 2015.
mar 2015.#1
Pozz ekipa,ja sam kao i svi vi ostali...u ovome sam oko 10 godina konzumiranja i koju godinu sitno u growu...do sada je bilo samo outdoore a sad malo indoore pa sam se i sjetio da sam
lan foruma i eto malo se aktivirao da prikupim dobre savijete od iskusnijih ljudi i da se naravno prije svega dobro zaj*** :) ...probao sam razno razne vrste i dosta toga u ato je uklju
ena marihuana ....Just Natural and no cemical :) Peace!
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mikolo13
ENTUZIJASTA259 REP15%
→ Poznavalac
mikolo13ENTUZIJASTA
mar 2015.
mar 2015.#9
zivia legendo. svaka ti dala, vode iz bunara (oh pardon, tia san rec, velike i masne vrhove) ^^
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
mar 2015.
1 / 11
mar 2015.
mar 2015.