VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Ganj@ lover :)
LEGACY

Ganj@ lover :)

20 odgovora729 pregleda
ganj@ISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#1
Pozz ekipa,ja sam kao i svi vi ostali...u ovome sam oko 10 godina konzumiranja i koju godinu sitno u growu...do sada je bilo samo outdoore a sad malo indoore pa sam se i sjetio da sam lan foruma i eto malo se aktivirao da prikupim dobre savijete od iskusnijih ljudi i da se naravno prije svega dobro zaj*** :) ...probao sam razno razne vrste i dosta toga u ato je uklju ena marihuana ....Just Natural and no cemical :) Peace!
TarzanZMAJ

mar 2015.

#2
poz i tebi ganja, ~ivio! :)
t@maraZMAJ

mar 2015.

#3
:wave:
StipeZMAJ

mar 2015.

#4
Dobrodosao :)

mar 2015.

#5
dobro doaao na :vutra:

mar 2015.

#6
Pozdrav i dobro nam doaao !
ganj@ISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#7
fala ekipa :)
mikolo13ENTUZIJASTA

mar 2015.

#9
zivia legendo. svaka ti dala, vode iz bunara (oh pardon, tia san rec, velike i masne vrhove) ^^

mar 2015.

#10
samo napred...:spliff:

mar 2015.

#11
[bez sadržaja]

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se