VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pohvala
LEGACY

Pohvala

14 odgovora1,226 pregleda

jan 2009.

#1
Mozda nije bash pravo mesto za ovakav topik ali eto osetih potrbu da vam kazem par reci. Sluchajno sam pre jedno dva meseca naleteo na vutra.org i prijato sam se iznenadio kako temama, informacijama, dnevnicima i bukvalno svim ostalim informacijama na forumu tako i slogom bukvalno svih chlanova koji su by the way sa celog balkana!!! Ovakvu net "familiju" nisam video nikad od kad koristim www... Mnogo toga za nauchiti :))) Elem da ne odugovlachim svaka chast svim korisnicima, naravno adminima koji ulazu velike napore da se izbore sa opshirnoshcu foruma, josh jednom da se zahvalim i pozelim dobrodoshlicu sam sebi :P Puno pozdrava iz Beodrada!!! Keep a weed spirit alive!!
FlegyPOZNAVALAC

jan 2009.

#2
mislim da si trebo to napisati pod opis korisnika..ali zelim ti srdacnu dobro doslicu... p.s: bome dobro si to reko rijeci pohvale :bis:
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#3
:signs046:

jan 2009.

#4
:signs046:

jan 2009.

#5
:sun2:
EXARPPOZNAVALAC

jan 2009.

#6
Dobro doao....:sun2: Lud ti je avatar, hehehe...rotacione chakre... WOW!!! :icon_wink:
FlegyPOZNAVALAC

jan 2009.

#7
hm..a mozda zeli s tim avatorom nekog hipnotizirat jer sto ga vise gledam to mi se vise spava ....odo spavat cujemo se :snooze:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jan 2009.

#8
Pozdrav!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se