LEGACY
Pozdrav
14 odgovora1,361 pregleda
34 REP68%
→ Istraživač
okt 2018.
okt 2018.#1
Hello,
Ja sam novi, nebitan toatalno. Dolazim iz eveopske Somalije zvana BejHa. Strana
ki neopredjeljen, na izbore ne izlazim. Srudent 4. godine zdravstvenih studija.
Razlog prijave na forum:
Vec dugo planiram da posadim neku biljkicu
isto za svoje potrebe jer su dileri lazovi na vagama a i skupi.
Guglao sam o travi i naletio na ovaj forum.
Volim sve sto vole mladi
Dovoljno za po
etak,
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#3
Ka~u sve po
inje od prave ~elje i dobrog plana. Sa sreom i dobrodoaao na vutru. :)
hazeri
ZMAJ20.200 REP
11 REP22%
→ Istraživač
okt 2018.
okt 2018.#5
evo jos jednog,starog novog,vec sam provodio vrijeme na ovom forumu ali prije godinu dvije,nazalost nije se poklopilo pa sam odustao od growanja,ali sada sam tu sa jos vecom zeljom i napokon odlicnim uvjetima,trebat ce mi potpora vas starih growera i vjerujem da ce sve to ispast dobro s obzirom na vase korisne informacije,bok ljudiiiiiiii <3
okt 2018.
1 / 8
okt 2018.
okt 2018.