VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

14 odgovora1,361 pregleda

okt 2018.

#1
Hello, Ja sam novi, nebitan toatalno. Dolazim iz eveopske Somalije zvana BejHa. Strana ki neopredjeljen, na izbore ne izlazim. Srudent 4. godine zdravstvenih studija. Razlog prijave na forum: Vec dugo planiram da posadim neku biljkicu isto za svoje potrebe jer su dileri lazovi na vagama a i skupi. Guglao sam o travi i naletio na ovaj forum. Volim sve sto vole mladi Dovoljno za po etak,

okt 2018.

#2
:thumb:pouzdrav:spliff:sjedi zapali

okt 2018.

#3
Ka~u sve po inje od prave ~elje i dobrog plana. Sa sreom i dobrodoaao na vutru. :)
hazeriZMAJ

okt 2018.

#4
....i potpore bliznjih:):thumb: Dobrodosao na :vutra::sun2:

okt 2018.

#5
evo jos jednog,starog novog,vec sam provodio vrijeme na ovom forumu ali prije godinu dvije,nazalost nije se poklopilo pa sam odustao od growanja,ali sada sam tu sa jos vecom zeljom i napokon odlicnim uvjetima,trebat ce mi potpora vas starih growera i vjerujem da ce sve to ispast dobro s obzirom na vase korisne informacije,bok ljudiiiiiiii <3
L0oDZMAJ

okt 2018.

#6
Dosao dobro na:vutra:
jopezgZMAJ

okt 2018.

#7
Dobro dosli

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se