VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav braćo i sestre
LEGACY

Pozdrav braćo i sestre

26 odgovora1,126 pregleda

mar 2014.

#1
Kao novope eni lan ovoga foruma, du~nost mi je da se predstavim. :) Dolazim iz Bosne a trenutno se nalazim na studijama u Austriji. Dosadilo mi viae da se vucaram i motam po parkovima kako bih naaao atogod da se za adi pa rekoh sebi, vrijeme je da se oprobam i ja u uzgajanju. Tako sam vas i pronaaao, na Google-u sam kucao "uzgajanje Marihuane", prvi ste na listi . :respect: Evo, sjemenke su u vla~noj maramici pa emo vidjeti kroz par dana da li e ata da bude od toga. Iskreno, nemam neka velika o ekivanja ali vrijedi pokuaati, ne gubim niata. Toliko od mene. Pozdrav. :rasta1:

mar 2014.

#2
:signs046:
t@maraZMAJ

mar 2014.

#3
Dobrodoaao!
zikaISTRAŽIVAČ

mar 2014.

#4
dobrodoaa prika

mar 2014.

#6
:signs046:
jesamZMAJ

mar 2014.

#7
pozdrav, brate, i sretno!
TarzanZMAJ

mar 2014.

#8
pozdrav, dobro nam dosao i sretno i od mene :D
anunnaki_LEGENDA

mar 2014.

#9
dobrodosao,znaci nisam jedini iz AU :)

mar 2014.

#11
Pozdrav i dobrodosao :smoke18:
Ivana_zgPOZNAVALAC

mar 2014.

#12
... Na bolje mjesto od ovog nisi mogao doi :-) I samo polako i strpljivo... ...
Turf.POZNAVALAC

mar 2014.

#13
:signs046:
GagibaAMBASADOR

mar 2014.

#14
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se