LEGACY
Pozdrav braćo i sestre
26 odgovora1,126 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
Kao novope
eni
lan ovoga foruma, du~nost mi je da se predstavim. :)
Dolazim iz Bosne a trenutno se nalazim na studijama u Austriji. Dosadilo mi viae da se vucaram i motam po parkovima kako bih naaao atogod da se za
adi pa rekoh sebi, vrijeme je da se oprobam i ja u uzgajanju. Tako sam vas i pronaaao, na Google-u sam kucao "uzgajanje Marihuane", prvi ste na listi . :respect: Evo, sjemenke su u vla~noj maramici pa emo vidjeti kroz par dana da li e ata da bude od toga. Iskreno, nemam neka velika o
ekivanja ali vrijedi pokuaati, ne gubim niata. Toliko od mene. Pozdrav. :rasta1:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
anunnaki_
LEGENDA5.667 REP7%
→ Zmaj
mar 2014.
1 / 14
mar 2014.
mar 2014.