LEGACY
Pozdrav svima :D
18 odgovora766 pregleda
nox1cous
ENTUZIJASTA490 REP73%
→ Poznavalac
nox1cousENTUZIJASTA
jun 2012.
jun 2012.#1
Pozdrav svima iz slavonije.
Napunit cu 19 godina upravo sutra :D
Bavim se rock climbing-om.
Travu koristim vise od dvije godine, od nedavno i uzgajam.
Odavno se zanimam za travu, cak i prije neg sam poceo pusit sam se mnogo informiro, tako sam i naiso na ovaj site.
Citam vas od tada, al sam se tek nedavno registriro.
Quix
ISTRAŽIVAČ193 REP95%
→ Entuzijasta
QuixISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#5
dobrodosao
sve cestitke i sretan rodendan.
nadam se da ces ovdje puno toga nauciti od ekipe koja ima iste interese kao i ti :)
mozda naides na nekog ko se isto bavi rock climbingom pa ces imat s kime tu i tamo zapalit koju ;)
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
jun 2012.
1 / 10
jun 2012.
jun 2012.