VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svima :D
LEGACY

Pozdrav svima :D

18 odgovora766 pregleda
nox1cousENTUZIJASTA

jun 2012.

#1
Pozdrav svima iz slavonije. Napunit cu 19 godina upravo sutra :D Bavim se rock climbing-om. Travu koristim vise od dvije godine, od nedavno i uzgajam. Odavno se zanimam za travu, cak i prije neg sam poceo pusit sam se mnogo informiro, tako sam i naiso na ovaj site. Citam vas od tada, al sam se tek nedavno registriro.
DJFlyHighLEGENDA

jun 2012.

#2
:signs046:

jun 2012.

#3
pozdrav lega! :signs046:

jun 2012.

#4
& sretan rodjus
QuixISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#5
dobrodosao sve cestitke i sretan rodendan. nadam se da ces ovdje puno toga nauciti od ekipe koja ima iste interese kao i ti :) mozda naides na nekog ko se isto bavi rock climbingom pa ces imat s kime tu i tamo zapalit koju ;)
Dr.ChronicENTUZIJASTA

jun 2012.

#6
pozdrav i dobrodoso :)
MiovutraISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#7
DObrodoaao :)
FroggyLEGENDA

jun 2012.

#8
Dobrodoaao, u~ivaj! :joint:

jun 2012.

#9
Pozdrav.
TropicoLEGENDA

jun 2012.

#10
willkommen!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se