VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Poz svima :)
LEGACY

Poz svima :)

12 odgovora1,174 pregleda

jul 2010.

#1
Nisam znala da treba da se napravi tema, tako da sam se vec predstavila, al ajde i ovde :) Iz Bg-a sam, nasla sam forum preko google-a :) Upoznacemo se jos preko foruma, ovo je dovoljno za sad :)
razvratnikAMBASADOR

jul 2010.

#2
Pa jel' si shrooms ili gandza type :) Welcome !

jul 2010.

#3
veliki pozdravi, dobro nam doala u zelenu zajednicu (iako nisu svi njubovi) :D andale ikita :P
He-ManLEGENDA

jul 2010.

#4
Pozdrav Clea :sun2: Primjetih da si trazila info o daturama, Pa evo ako nisi jos pronasla baci pogled na nas sestrinski forum koji se bavi ostalim dragim nam biljem. The Majka - Link - Datura Info - themajka.com Peace out :hippy:

jul 2010.

#5
Tako tako,odma je na tripove baci:rofl: Ma aalim se ja,veselje vlada ovim forumom:)
MeskalitoLEGENDA

jul 2010.

#6
Welcomen !

jul 2010.

#7
Hvala svima :) @razvratnik gandza type :D @He-Man hvala, inace sam dosa citala o ovome,imala sam priliku da nadjem, ali nemam zelju da probam :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se