VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav!!
LEGACY

Pozdrav!!

18 odgovora1,052 pregleda
SuperBudISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#1
Pozdrav adminima i ostalima,dosao sam do foruma preko sajta jednog zanimalo me kako napravit svoju biljku i naiso na vas registrirao se ovako cisto da ucim malo o tome inace ne growam nego samo pusim ali rado bih volio nauciti nesto o sadnji jer sam se pomalo zainteresirao usput stranica vam je zakon :):rasta1:

apr 2012.

#2
pozdrav super bud sunere ili ti spu~va bob
MarcoPoloLEGENDA

apr 2012.

#3
dobrosao...sad ces da se nakacis i nema ti vise povratka ;-)
matiaAMBASADOR

apr 2012.

#4
Dobrodoaao superbud :)
GreenRyderLEGENDA

apr 2012.

#5
:signs046:
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#6
dobrodoaao:vb_wave:

apr 2012.

#7
:signs046:
vutricISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#8
:signs046:
SuperBudISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#9
Hvala svima na lijepoj dobrodoslici :)))) nadam se dobroj suradnji i da cu se uklopit u ekipu growera :):smoke18:
naturaPOZNAVALAC

apr 2012.

#10
dobrodoslica i od neznijeg dela foruma, uzivaj u edukaciji

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se