LEGACY
Pozdrav!!
18 odgovora1,052 pregleda
SuperBud
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
SuperBudISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#1
Pozdrav adminima i ostalima,dosao sam do foruma preko sajta jednog zanimalo me kako napravit svoju biljku i naiso na vas registrirao se ovako cisto da ucim malo o tome inace ne growam nego samo pusim ali rado bih volio nauciti nesto o sadnji jer sam se pomalo zainteresirao usput stranica vam je zakon :):rasta1:
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
apr 2012.
1 / 10
apr 2012.
apr 2012.