LEGACY
Pozz iz Sarajeva
56 odgovora2,731 pregleda
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#1
Evo nakon nekoliko dana listanja foruma, da se i ja predstavim :icon_lol:
Ina
e sam iz Sarajeva, imam 22 godine, studiram hortikulturu i znam ina
e puno o biljkama (mo~da mogu biti od neke koristi ovdje xD).
Nedavno sam odlu
ila uzgojiti i par svojih 'svetih biljaka' i tako tra~ei neke informacije oko indoor uzgoja, naletjeh na ovaj forum :P
Btw. odli
na stranica, dosta vrlo korisnih informacija...sve pohvale administratorima.
Nadam se lijepom dru~enju :)
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
avg 2010.
avg 2010.#3
Samo nam nemoj pobjei na prve znake zajebancije koja dopre s muake strane :vb_kez: (deaavalo se ve :icon_lol:)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
SulundarAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#6
oce,oce he man..provalio sam ga..e videcemo dal stvarno :ima moc))
Poz Nimfa..evo jedan cvetic od mene za dobrodoslicu :goldmaryjane:
ps-mozda ako mi namignes szeleno oko... pozelenece mi i rep pwr :)
Cannabeast
ISTRAŽIVAČ142 REP61%
→ Entuzijasta
6 REP12%
→ Istraživač
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#9
cccc, dobro dobro... :icon_lol:
uglavnom dobrodoala na forum, lijepo se zabavi!
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#10
Mozda bi mogla pogledati moje biljke nekad jer ipak, vi studirate pametniji ste i tako a za svoje biljke zelim samo najbolje hehehe
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
avg 2010.
avg 2010.#11
nece
dobrodosla! hvala na pohvalama nadamo se da ce biti jos bolje.
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#12
hehehe...naravno, ako mogu pomoi nema problema u svakom slu
aju :D
SiD jesam neato pogreano rekla? :P
Hvala na dobrodoalici :)
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#14
Ma vi ste divni zaista mlada damo i sad bi ja odmah pripremio laboratoriju za vasu inspekciju ali, draga, kako da znam da niste drot :D
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#15
Eno sad drot...hahaha xD
Doduae, jesam neko ve
e utripovala da sam specijalac koji treba uhvatiti nekog patuljka...uglavnom da ne duljim: jako dobra trava. :rofl:
Tako da...mo~da i jesam drot... :icon_lol:
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#17
Ma bio je na desetom spratu jedne zgrade i bilo mi je mrsko otii do njega, a i ugasilo mi se svjetlo u meuvremenu pa me paranoja malo pukla :rofl:
ahahaha...eto zamisli mojih tripova xD
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#18
hahahahaha paranoja :D pocinju mi se svidjati tvoji tripovi hhh
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#20
Ma sve je to normala :D Mozes vidjeti ubrzo nove slike i novu poziciju biljke, nisam je ubio fakat mi je zao previse :)
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#21
I meni bi bilo ~ao, nipoato je ne ubijati! hahaha
Hajde, samo javi kada objavia slike :icon_smile:
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#25
Vjerujem...tako je to kad ulo~ia puno truda i vremena u neato :)
I moje biljke po
ele lagano rasti... :icon_smile:
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#26
Da, da. Bitno je truditi se, puno srece i tebi s tvojim biljkama, ne sumnjam u tebe jbg diploma je cudo ;) :)
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#27
Ma diploma nije joa tu, ali tu je negdje xD
Ali jbo diplomu, ako ne volia to i ne u~ivaa u tome...:icon_wink:
avg 2010.
1 / 29
avg 2010.
sep 2010.