VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav braco
LEGACY

Pozdrav braco

10 odgovora1,615 pregleda
ReggaesaurusENTUZIJASTA

jan 2007.

#1
Greetings in the name of his Imperial Majesty, Emperor Haile Selassie I, Jah Rastafari. Ever faithful, ever living, ever sure. Conquering lion of the tribe of Judah, Elect of God and King of the Kings of Ethiopia. Evo i mene posle skoro godinu dana, pa reko da se javim. Bilo se na raznim mestima uglavnom nigde... Citajmo se...
DDPOZNAVALAC

jan 2007.

#2
PEACE!!!
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#3
ahoj :D
InqAMBASADOR

jan 2007.

#4
Gde ?
ReggaesaurusENTUZIJASTA

jan 2007.

#5
Nekom drugom prilikom o tome. Vidim da ima par izmena, novih ljudi a i neki od starih dredova su jos tu. Fino forum se razvija

feb 2007.

#6
Boze smiluj mu se

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se