VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Zdravo ljudi
LEGACY

Zdravo ljudi

20 odgovora1,800 pregleda

sep 2018.

#1
Ja sam odlucio da sam sebi za sadim malo biljaka npr. 2 3 pa sam hteo da mi objasnite kako i sta zapocetak hvala unapred ..

sep 2018.

#2
Evo care da ti objasnim malo kako funkcioniae ovaj forum. Prvo pro itaa pravila ponaaanja pre otvaranja teme na ovom linku https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/ Onda, koristia naau tra~ilicu ili ti search opciju, pa krenea da itaa redom o stvarima koje te interesuju ( A o uzgoju kanabisa ima ata ti padne na pamet). Ako baa neato ne mo~ea da naea i nije ti jasno, onda postavia pitanje. I sledee, ako si reaio da posadia napolju neato, onda ea (osim ako ne ~ivia u nekim tropskim krajevima) morati da sa ekaa naredno prolee. Do tad taman lepo imaa vremena sve da nau ia i prou ia. :)

sep 2018.

#3
Hvala druze nisam znao da postoji pravilnik o ponasanji itd... Prostudiracu sve pa nadam se da ce sve ici po planu
Minja3LEGENDA

sep 2018.

#4
Evo ti za po etak - tj pre sadnje - pa itaj - https://www.vutra.org/ sadr~aj : SVE NA TEMU VUTRE - ako naea neato da nema mo~da te admini i aste hahahha

sep 2018.

#5
Hahahaha sumnjam u to posto citam vec 2h ko nauci sve ovo njemu fax netreba

sep 2018.

#6
Dva sata :D :wave:
formZMAJ

sep 2018.

#7
Dva dana, mjeseca a bogme i godine:D

sep 2018.

#8
Da naravno ali tek sam sinoc saznao za ovaj forum da postoji uopste
hazeriZMAJ

sep 2018.

#9
Dobrodosao na :vutra::thumb:

sep 2018.

#10
Hvala a jos bolje vas nasao

okt 2018.

#11
Dobrodoaao, prati tue dnevnike, tu ea najviae nau iti.. :vutra:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se