LEGACY
Zdravo ljudi
20 odgovora1,800 pregleda
48 REP96%
→ Istraživač
sep 2018.
sep 2018.#1
Ja sam odlucio da sam sebi za sadim malo biljaka npr. 2 3 pa sam hteo da mi objasnite kako i sta zapocetak hvala unapred ..
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#2
Evo care da ti objasnim malo kako funkcioniae ovaj forum.
Prvo pro
itaa pravila ponaaanja pre otvaranja teme na ovom linku https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Onda, koristia naau tra~ilicu ili ti search opciju, pa krenea da
itaa redom o stvarima koje te interesuju ( A o uzgoju kanabisa ima ata ti padne na pamet).
Ako baa neato ne mo~ea da naea i nije ti jasno, onda postavia pitanje.
I sledee, ako si reaio da posadia napolju neato, onda ea (osim ako ne ~ivia u nekim tropskim krajevima) morati da sa
ekaa naredno prolee. Do tad taman lepo imaa vremena sve da nau
ia i prou
ia. :)
48 REP96%
→ Istraživač
sep 2018.
sep 2018.#3
Hvala druze nisam znao da postoji pravilnik o ponasanji itd... Prostudiracu sve pa nadam se da ce sve ici po planu
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
sep 2018.
sep 2018.#4
Evo ti za po
etak - tj pre sadnje - pa
itaj - https://www.vutra.org/
sadr~aj : SVE NA TEMU VUTRE - ako naea neato da nema mo~da te admini i
aste hahahha
48 REP96%
→ Istraživač
sep 2018.
sep 2018.#5
Hahahaha sumnjam u to posto citam vec 2h ko nauci sve ovo njemu fax netreba
48 REP96%
→ Istraživač
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#11
Dobrodoaao, prati tue dnevnike, tu ea najviae nau
iti.. :vutra:
sep 2018.
1 / 11
sep 2018.
okt 2018.