LEGACY
pozdrav iz makedonije
32 odgovora1,685 pregleda
44 REP88%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#1
pozdrav za svih ljubitelja slatkog zelenog cveta:)
imam 22 godine student sam na fakultetu za detektive i bezbjednost u skoplju ali sam trenutno u sarajevu pa sam dozno za ovaj sajt od rodzaka.
svaka cast na ovakvoj ideji svako moze nauciti nesto novo.
pozz.
_zEn_
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
44 REP88%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#3
pa sigurno 80%od studenata na mom faxu pusi travu ili koristi neke druge rekreacione droge.
bice to jedna dobra generacija pandura:)
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#4
oe aola
kad vas kriza pukne ima da otimate
niste valjda u pandure iali da bi plaali gudru
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#5
Ako se ne zajebavaa, ata e biti kada bude doaao na red da privodite lokalne duva
e, a u ekipi su strejt panduri ? Bilo bi lepo da su svi opuateni, i da gledaju kroz prste.
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
apr 2009.
apr 2009.#6
samo vi zavraite fax, pa da vas dr~imo u aaci:D il vi nas:D
aalim se, dobro doao amigo:) nadam se samo da znaa mane svog budueg posla, ipak je to pogubno po duaevno i druatveno stanje:) :P al ajde, bolje nego cipeli:)
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#7
OOOOOO Komaija!
Evo,fali nama samo slovenac i ostvarit emo maatu Druga Tita o Balkanskoj Federaciji :D
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
apr 2009.
apr 2009.#8
He Marinkis jedan od prvih
lanova je slovenac, Slo-era, jedino sad ga rijetko viae ima
A drugar policijski pozdrav, nadam se da ea mo dr~at savjest na mjestu.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#9
ne znate zna
enje rije
i era
a slo je mjesto boravka
slo era nije slovenac
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#10
I meni je bio
udno, kako slovenac, a ne pravi grijeake tipi
ne za slovence koji pri
aju hrvatski/srpski...jbg nema BDUF...
p.s. Balcane, dru~e, da li mogu pitati ato zna
i ERA? Kao filolog to mi je sad postalo jako zanimljivo.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
44 REP88%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#12
imao sam ja takav slucaj, sjedeli smo na parking dosli su panduri priso mi je mladzi pandur koga sam gledao na zurke ali sa jos dvojicom starijih inspectora lik me je sklonio nastranu i rekao mi kao ako mu dam dzoint da nas nece pretresati i da ce nas pustiti.
jebiga sumljivo je bilo ali mi smo imali mozda nekih 7 ili 8 jointa pa sam rizikovo dao sam mu lik je smoto pred inspektorima zahvalio se i uso u kola a dvojica ispektora nam je odrzala govor kako je losa trava i kako nebi trebali pusiti i tako te gluposti i pustili su nas ostali smo svi zbunjeni jer inace ako te uhvate sa barem jednim jointom prvo te prebiju pa te odvedu 24 sata u stanicu i onda platis kaznu od 800eura.
jebi ga i ja sam psovo pandure citav zivot ali onda sam skonto sta je bolje od uspjesnog dilera a to je pandur koji dila:)
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
44 REP88%
→ Istraživač
psychoserbic
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
psychoserbicISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#16
Neznam ja to za pandure i majmune , ali tebi makedonac pozzdrav i batali taj fax
apr 2009.
1 / 17
apr 2009.
jul 2009.