LEGACY
pozdrav iz zelene istre
26 odgovora1,667 pregleda
green way
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
green wayISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#1
ja sam mali anki, volim vise ganju nego mamu...
nadam se da ce te me ugodno primit... haha
:bananallama:
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#2
:signs046:
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!
(It's time to get high!)
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#5
ak si to ozbiljno mislio ja te evo iskreno, sigurno necu ugodno primit.
poslusaj ovo pa razmisli malo koga volis vise
http://www.youtube.com/watch?v=xqr8wQSUR_s
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
38 REP76%
→ Istraživač
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Bong&HrvatiENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#8
e pa mozda je njegova mater bas zasluzila da voli vise ganju nego nju, nisu sve matere ko iz pjesme od stillnessa
al sumnjam
pozdrav
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#9
pa normalno da je zasluzila.. da nije bilo njegove ''matere'' on ne bi bio ovdje...
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
mili28
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
G e r o n i m O
ENTUZIJASTA548 REP87%
→ Poznavalac
apr 2009.
1 / 14
apr 2009.
apr 2009.