VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozz
LEGACY

pozz

10 odgovora1,394 pregleda

jan 2009.

#1
cao... citam postove vase jako dugo jako mi se svidajo sajt nasao sam link na nekom reggae sajtu pa sam posetio.sad sam se uclanio iako bas dugo citam postove.inace ja sam iz vrsca sada sam u usa,kalifornija tamo zavrsavam trecu godinu,pa mi je do j da budem clan vaseg foruma...jel ima jos neko iz vs?
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2009.

#2
Oh dobrodoaao sretno u Americi:hehe:

jan 2009.

#3
:signs046:

jan 2009.

#4
hvala hvala
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#5
dobrodosao
FrulaENTUZIJASTA

jan 2009.

#6
dobronamdoso

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se