LEGACY
pozz
10 odgovora1,394 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#1
cao...
citam postove vase jako dugo jako mi se svidajo sajt nasao sam link na nekom reggae sajtu pa sam posetio.sad sam se uclanio iako bas dugo citam postove.inace ja sam iz vrsca sada sam u usa,kalifornija tamo zavrsavam trecu godinu,pa mi je do j da budem clan vaseg foruma...jel ima jos neko iz vs?
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
0 REP0%
→ Istraživač
18 REP36%
→ Istraživač
jan 2009.
1 / 6
jan 2009.
jan 2009.