LEGACY
Zdravo
16 odgovora1,259 pregleda
28 REP56%
→ Istraživač
feb 2017.
feb 2017.#1
Zdravo zdravo, guglao sam i na[ao vas. Par mjeseca redovno citam i pratim ovaj forum, sad sam re[io da se registrujem. Makedonac sam mozda ne pricam najbolje vas jezik, oprostite. Inace zivim u Hamburgu, ovde je vutra moze se reci skupa ali je uglavnom dobra. Nemam neko vutra dru[tvo ovde, uvek sam rolam. Ako ima neko iz HH i fali mu dru[tvo ko i meni neka se javi, stay high
28 REP56%
→ Istraživač
feb 2017.
feb 2017.#4
Hvala vam
Ja bih voleo ali mi uslovi nikako ne dozvoljavaju, strogo je zabranjeno u Njemacku i Makedoniju, lako je vama u Hrvatsku. Ili mozda postoji koja finta da se uradi ne[to sitno kod kuce? Nisam citao nista o vezi uzgoja, nemam blage veze.
28 REP56%
→ Istraživač
feb 2017.
feb 2017.#6
Ja bih voleo. Ali kazne su ba[ velike ako se ne[to dogodi. A moze se dogoditi, totalno neiskusan, tek junior vutra[ haha, najbolje je da ne poku[avam. Mozda u neko buduce vreme.
Groover
ENTUZIJASTA373 REP43%
→ Poznavalac
GrooverENTUZIJASTA
feb 2017.
feb 2017.#8
Pozdrav, herzlich willkommen! :) Malo pomalo kad se stekne iskustvo, znanje i sigurnost pa onda.. Ne dopusti da ti uskrauju tvoje ljudsko pravo! Kako ka~e power, bez trtljanja okolo drugima i ako si oprezan, imaa normalne apetite aanse su vrlo male da se neato dogodi jer male ribe nisu u fokusu organa vlasti. Sretno :gled: :rasta:
feb 2017.
1 / 9
feb 2017.
feb 2017.