LEGACY
Pozdrav od bezimenog
30 odgovora1,552 pregleda
razer019
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
razer019ISTRAŽIVAČ
jul 2014.
jul 2014.#1
Prvu buxnu ispusio sam pre 10 godina, prvu biljku pokusao da odgajim prosle godine i nije mi uspelo, napravio grow box i ventilator se otkacio i celu biljku iscepao i..... :( Forum sam nasao zahvaljujuci nasem svima dragom prijatelju googl-a :D Forum je super, dizajn je lep, posle buxne-dve dizajn je prelep, upoznao sam mentora za gajenje i video gde sam pravio greskice i nadam se da cu ovog puta uspeti do kraja da odgajim jednu biljku da imam za sebe, a i keva je dosta bolesna, napravio bih ono ulje od listova i grana :) Pozdrav svima jos jednom :smoke18:
jelenko270
ISTRAŽIVAČ165 REP77%
→ Entuzijasta
Bassman
LEGENDA8.409 REP34%
→ Zmaj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
jul 2014.
1 / 16
jul 2014.
apr 2015.