VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav od bezimenog
LEGACY

Pozdrav od bezimenog

30 odgovora1,552 pregleda
razer019ISTRAŽIVAČ

jul 2014.

#1
Prvu buxnu ispusio sam pre 10 godina, prvu biljku pokusao da odgajim prosle godine i nije mi uspelo, napravio grow box i ventilator se otkacio i celu biljku iscepao i..... :( Forum sam nasao zahvaljujuci nasem svima dragom prijatelju googl-a :D Forum je super, dizajn je lep, posle buxne-dve dizajn je prelep, upoznao sam mentora za gajenje i video gde sam pravio greskice i nadam se da cu ovog puta uspeti do kraja da odgajim jednu biljku da imam za sebe, a i keva je dosta bolesna, napravio bih ono ulje od listova i grana :) Pozdrav svima jos jednom :smoke18:
jelenko270ISTRAŽIVAČ

jul 2014.

#2
Pozdrav, sretno sa growom :)

jul 2014.

#4
:signs046:
FroggyLEGENDA

jul 2014.

#5
:watchplant: Welcome

jul 2014.

#6
velkoM :)
VRTLArrrENTUZIJASTA

jul 2014.

#7
:signs046:
TarzanZMAJ

jul 2014.

#8
:signs046:

jul 2014.

#9
:signs046:
BassmanLEGENDA

jul 2014.

#10
Dobrodoaao, sretno s growom :thumb:

jul 2014.

#11
:signs046:
Desperados18ISTRAŽIVAČ

jul 2014.

#12
:signs046: i sretno :D
DzejENTUZIJASTA

jul 2014.

#13
:joint: Velkom
Ena&ModelsyAMBASADOR

jul 2014.

#14
Dobrodosaoo...:-)
StipeZMAJ

jul 2014.

#15
:signs046:
SHIT SHITISTRAŽIVAČ

apr 2015.

#16
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se