LEGACY
Ciao svima
19 odgovora772 pregleda
14 REP28%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#1
Pozdrav svim clanovima, ja sam grassinhaler iz Banja Luke, RS...moze li me iko uputiti ka odabiru vrsta semenki za pocetak...? :)
Veni_Vidi_Vici;
ISTRAŽIVAČ195 REP97%
→ Entuzijasta
Veni_Vidi_Vici;ISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#2
Dobro nam dosao , ;)
Ne znam kakvu vrstu grow-a zelis raditi , tj. Indoor (unutrasnje) Outdoor (vanjsko) uzgajanje !
Pojasni malo :D
i naravno citaj dnevnike , teme , sve sto te interesuje :D
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#3
dobro doaao...
joa stignea neke automatike pobacati van...ako'a van
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#4
ciao i tebi & :signs046:
inace, odgovoreno ti je https://www.vutra.org/topic/1870-kupovina-semenki/page-4#entry250791
gledaj da ne postavljas ista pitanja u vise tema i za pocetak procitaj pravila ponasanja na forumu
https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#5
:signs046: dobrodoaao, pa bitno ti je kakve su ti dimenzije boxa, dali je outdoor indoor, moraa nam sve re
kako da mi znamo u kakvim uvjetima
ea saditi,, dali imaa Pc box, ili svoj vlastiti urad ???? a ionako to ve
ima na forumu
emu ista pitanja 100 puta
chillmaster
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
14 REP28%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#7
Tek sam sada dosao sebi posle posla...Hvala na dobrodoslici i odgovorima :cvetak
Danas sam nabavio dzidzu i izdvojio sam par semenki...Cini mi se da ih trebam staviti u casu vode za selekciju :) Pa koje potonu da su dobre..I to tako treba da stoji ? Mislim da je najlakse da ne razmisljam mnogo nego da pitam i da mi vi kazete :icon_mrgreen:
Stvari stoje ovako : box sam prodao, pa moram praviti novi...Znaci, indoor uzgajanje :) Dimenzije boxa ce biti : Visina - 120 Strane - 100 x 100...Ali sve u svemu, ja ne znam ni da li to valja, ama bas nista ne znam...racunam na pomoc :D znaci prvo sta sa ovim semenkama dalje ? :) Hvala unapred ! :hehe:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#8
obrati se nekom u mentorskom kutku, Ko ste i kako ste nas naali? nije za takva pitanja
14 REP28%
→ Istraživač
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#10
tako je bambi, ovde si odradio sto si imao :) upoznaj se malo sa forumom pa u avanturu
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
jul 2013.
1 / 11
jul 2013.
sep 2013.