VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Ciao svima
LEGACY

Ciao svima

19 odgovora772 pregleda

jul 2013.

#1
Pozdrav svim clanovima, ja sam grassinhaler iz Banja Luke, RS...moze li me iko uputiti ka odabiru vrsta semenki za pocetak...? :)
Veni_Vidi_Vici;ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#2
Dobro nam dosao , ;) Ne znam kakvu vrstu grow-a zelis raditi , tj. Indoor (unutrasnje) Outdoor (vanjsko) uzgajanje ! Pojasni malo :D i naravno citaj dnevnike , teme , sve sto te interesuje :D

jul 2013.

#3
dobro doaao... joa stignea neke automatike pobacati van...ako'a van

jul 2013.

#4
ciao i tebi & :signs046: inace, odgovoreno ti je https://www.vutra.org/topic/1870-kupovina-semenki/page-4#entry250791 gledaj da ne postavljas ista pitanja u vise tema i za pocetak procitaj pravila ponasanja na forumu https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/

jul 2013.

#5
:signs046: dobrodoaao, pa bitno ti je kakve su ti dimenzije boxa, dali je outdoor indoor, moraa nam sve re kako da mi znamo u kakvim uvjetima ea saditi,, dali imaa Pc box, ili svoj vlastiti urad ???? a ionako to ve ima na forumu emu ista pitanja 100 puta
chillmasterISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#6
dobro doaao :)

jul 2013.

#7
Tek sam sada dosao sebi posle posla...Hvala na dobrodoslici i odgovorima :cvetak Danas sam nabavio dzidzu i izdvojio sam par semenki...Cini mi se da ih trebam staviti u casu vode za selekciju :) Pa koje potonu da su dobre..I to tako treba da stoji ? Mislim da je najlakse da ne razmisljam mnogo nego da pitam i da mi vi kazete :icon_mrgreen: Stvari stoje ovako : box sam prodao, pa moram praviti novi...Znaci, indoor uzgajanje :) Dimenzije boxa ce biti : Visina - 120 Strane - 100 x 100...Ali sve u svemu, ja ne znam ni da li to valja, ama bas nista ne znam...racunam na pomoc :D znaci prvo sta sa ovim semenkama dalje ? :) Hvala unapred ! :hehe:

jul 2013.

#8
obrati se nekom u mentorskom kutku, Ko ste i kako ste nas naali? nije za takva pitanja

jul 2013.

#9
Onda cu ovo kopiram negde drugo :joint2:

jul 2013.

#10
tako je bambi, ovde si odradio sto si imao :) upoznaj se malo sa forumom pa u avanturu
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#11
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se