LEGACY
Pozdrav narode WEED
22 odgovora1,255 pregleda
Stoka
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
StokaISTRAŽIVAČ
dec 2012.
dec 2012.#1
Na forumu sam jer volim vutru kao biljku,da je varim nikada,steta da se vari.
Meleme da pravim ok,i neke stvari ali da pusim ne.Tu sam da pomognem ljudima oko nekih fiks ideja i realizaciji projekata,poznajem rashladnu tehniku,zavarivanje nerdjajuceg celika,elektroniku,visokonaponska postrojenja,razne centrale obnovljive energije,kako da uzgajate Marijanu u divljini.
Takodje lepa stvar je sto znam kompletnu taktiku danasnjih pandura,da bi se sacuvao u modernom drustvu i pustio moje biljke da rastu.
Pored Hibiscus cannabinus L.,tu su Erythroxylon coca,Loganiacea Strichnos,Muscipula Dionaea,Areca Lutescens,Salvia officinalis.
Ulazim u svet poljoprivrede i naucne fantastike oko razvoja uredjaja i alatki za outgrow uz pratnju spejs nigrutina.
San mi je da legalizujem marihuanu i da posejem njivu od 3 ektara te da otvorim malu radionicu za proizvodnju WEED TOBACCO by STOKA.
Inace zivim u istocnoj srbiji,trenutno ne radim u fazi sam zaposljavanja,samo da stigne seme.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#8
dobrodoshao stoka
( btw...da si nauchio toliko koliko tvrdish da znash...znao bi da nishta ne znash..kao svi mi...jer..tko shto zna..nitko nishta ne zna.. krhko je znanje...)
edit:moram dodati da se shalim/zezam/zafrkavam...itd..nikoga ne pokushavam uvrijediti,ismijati nit ishta slichno..
dec 2012.
1 / 12
dec 2012.
jan 2013.