VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Stojko je dojahal
LEGACY

Stojko je dojahal

10 odgovora1,091 pregleda

jan 2010.

#1
Eto i mene dobri narode da podjelim koji dim sa dobrim ljudima...naao sam vas....u jebote nemam pojma...klikni vamo klikni tamo....a znam tra~io sam neke informacije za Smart shop ZG!!! Za prvi post dosta

jan 2010.

#2
:wave::signs046::wave:

jan 2010.

#3
Stojko je dohajao i odhajao...
Kreso1988ENTUZIJASTA

jan 2010.

#4
ma nemoj tako... dobro dosao:)

jan 2010.

#5
Jebate koja dobrodoalica.... Odma mi se sugerira da odjaaem....

jan 2010.

#6
Danu Stojko nemoj da ljutis odma. Stojko je Kreshu u svemu bio naj naj naj...i u dobru i u zlu...hehe salim se ja nemojte ozbiljno me shvatit danas sam malo ishumijao :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se