LEGACY
dabar dan ljudovi
52 odgovora3,118 pregleda
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#1
Evo...nakon kojih 2 dana citanja foruma uzduz i popreko odlucih se prijavit i predstavit.
Zovu me Stipe i iz Zagreba sam... :)
E sad...malo ironije. Nisam neki pretjerani pothead jer mi iz nekih intergalaktickih razloga ne pase(vjerovatno bi trebo probat neku vise Sativa based travicu, ali o tome mozemo kasnije u nekom podforumu namjenjenom za to)
Odlucio sam se za growing posto mojoj mami vise pase nego meni...zamjenila je ljekove sa ganjom i pokazalo se vrlo dobro :)
Narucio sam 5x fem. WW iz nigdjezemske, vec stiglo (da ne reklamiram shop, smells like teen spirit)....i dobio jos 10 freebies koji su vec 2cm stari u teglicama i ici ce outdoor, a WW ce ici indoor cim nabavim sve potrebno (citaj: lovu za sve to).
Eto...nadam se da nisam previse napisao u predstavljanju :)
Lijepi pozdrav i tipkamo se uskoro.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#4
da da. uz 5 vrlo skupih fem ww stiglo 10 m/f freebies-a
sori al kaj je to brider? :D ....jos uvijek usvajam ove slengove heheh (ak mislis na vrstu freebiesa, nema je....random mix)
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#7
aha aha.... Nirvana shop.
na
in na koji aalju je odli
an....skoro sam bacio u smece jer nisam uspio skuzit da je to to ni od koga je kad je stiglo. :D
fala :D
respekt je....osim kad ju zavalja pa moram trpit njezino smijanje do suza i baljezganje totalno random tema :D
al da....vrlo simpaticno :D
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Lilly
POZNAVALAC1.130 REP59%
→ Ambasador
LillyPOZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#10
Pozdrav i za tebe i za mamu, to ato je zamenila lekove sa vutrom je za svaku pohvalu! Samo napred, puno sree sa grow-om i zdravljem, mislim da bi viae ljudi trebalo da preu sa hemijskih gluposti na majku prirodu :respect:
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#11
puno fala na pozdravima :)
slazem se....al trebat ce jos vremena da se promjeni svijest ljudi i prestane sa ispiranjem mozga i strahovanjem da netko nekome ne baci ojnt u pivu pa postane ovisan narkoman koji se mora svaki dan fixat u ~ilu sa ojntom. :P malo offtopic :)
Ivana_zg
POZNAVALAC621 REP2%
→ Ambasador
Ivana_zgPOZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#12
Dobro doael, Zagrep
anec!
I kad sam ve tu, palac gore za maminu progresivnost :cvetak
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#16
5-ta od deset bozjih zapovesti: 5.Poatuj oca i mater svoju, da ti dobro bude i da dugo po~ivia na zemlji. :D
PS: nemoj neko da se istripuje na verskoj osnovi posto je ovo za*ebancija.
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#20
Joa malo pa e ti roendan pa da ti ja ka~em ao stipe :D . :D Btw, daj skicni kako da slozimo neku tablicu kao odgovor u postu. Probao, Izgubio sam se 3 puta.
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#21
Hahaha isss. Bok Bizzo, hvala na dobrodoslici :D
kakvu tablicu? ne kuzim.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#24
hvala ljudi.
zasadio sam skank hibrid pa me zanima sta mi sve treba? imam zarulju od Fapa prednji far 75W. citam vec dugo i pripremio sam se.
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#25
Ovisi koju tehniku volis. From back, ili backdoor. Svaata ovisi, ako si puno
itao onda to vjerovatno ve znaa :D
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#26
ta je dobra, mozes pribliziti na svega par cm od biljke jer ne grije uopce,dobrodosao i sretan grow.. :oops:o_O
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mar 2014.
1 / 27
mar 2014.
jan 2015.