VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Evo i mene !
LEGACY

Evo i mene !

10 odgovora1,787 pregleda

okt 2006.

#1
Dao mi je link jedan prijatelj i zamolio me da se registrujem sto i nisam odmah ucinio ali poslje 2 dana sam malo razgledo stranicu i forum i svidio mi se! :wink: ima dosta "cudni" likova ovdje pa mislim da mi je i ovdje mjesto
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#2
:djavo_tuki: ma šta èudnih..heeehe :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: ,bolesnih..opaljenih..spremnih za ludaru...hah! :jashe_konja: Malo se šalim... :D :D :D Svakako nam dobrodošao...uživaj! 8)

okt 2006.

#3
Dobro nam doaao brate :D

okt 2006.

#4
ej stari dosao sam stari i evo me raskontan skroz nakon lude partyje na njivi. Joj stari poslje dvije cijevi, 4 jointa na na kraju kol slag gore jedan od haaa.... jooj otiso sam u kurac,..,.
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#5
moderatori obriaite ovaj post
Kool King TENTUZIJASTA

okt 2006.

#6
dobro doaao boggy.btw dobar ti je awatar :newbie: :respekt:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se