LEGACY
Evo i mene !
10 odgovora1,787 pregleda
11 REP22%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#1
Dao mi je link jedan prijatelj i zamolio me da se registrujem sto i nisam odmah ucinio ali poslje 2 dana sam malo razgledo stranicu i forum i svidio mi se! :wink: ima dosta "cudni" likova ovdje pa mislim da mi je i ovdje mjesto
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#2
:djavo_tuki: ma šta èudnih..heeehe :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: ,bolesnih..opaljenih..spremnih za ludaru...hah! :jashe_konja:
Malo se šalim... :D :D :D
Svakako nam dobrodošao...uživaj! 8)
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
11 REP22%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#4
ej stari dosao sam stari i evo me raskontan skroz nakon lude partyje na njivi. Joj stari poslje dvije cijevi, 4 jointa na na kraju kol slag gore jedan od haaa.... jooj otiso sam u kurac,..,.
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
okt 2006.
okt 2006.#6
dobro doaao boggy.btw dobar ti je awatar :newbie: :respekt:
okt 2006.
1 / 6
okt 2006.
okt 2006.