VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Tune In Turn On Drop Out
LEGACY

Tune In Turn On Drop Out

14 odgovora986 pregleda

jan 2011.

#1
Pa ej tamo :D Gdje ste ljudi, evo joa jedan hipi na forumu. Vidim u uputama piae bez previae osobnih detalja pa u ovako : konzumiram sveto zelenilo ve 4 godine uz vrlo u estale pozadinske zvuke psihodeli nog rocka/progresivnog rocka ili pak bluza (Pink Floyd,The Doors,Jefferson Airplane, Velvet Underground, Hendrix, Joplin,Zeppelini....) Ina e sam "umjetnik", crtam po zidu, papiru,odjei i svemu ato mi padne pod ruke, sviram i gitaru i bas gitaru i skejtam. Naoh vas tako da mi je jedna frendica poslala link prije par mjeseci gdje sam malo pronjuakao pa zaboravio na forum i sad evo opet sam vas naaao pa rekoh da se u lanim i u~ivam u komuniciranju s kolegama "travarima". }ivi bili ljudi, mir.
xxrobixxAMBASADOR

jan 2011.

#2
Dobro nam doaao! Svia mi se glazba koju sluaaa, meni je isto vrh! Peace!
MeskalitoLEGENDA

jan 2011.

#3
Welcome ! Dzedaji su uvek potrebni .....
Sensi*JanaAMBASADOR

jan 2011.

#4
:signs046:
NoTrippinAMBASADOR

jan 2011.

#5
Dobro je, imamo dzedaja joa nam samo fali nina pa smo 100 % sigurni ;) :signs046:
SiDAMBASADOR

jan 2011.

#6
d~edaj, welcome to the jungle... obo~avam tvoj stil muzike, takoer to i sam sluaam, :thumb: dobrodoaao, lepo se provedi, pitaj, u~ivaj, duvaj... ujemo se, bok!

jan 2011.

#7
ljudi fala na dobrodoalici :D ve se osjeam kao kod kue :)
CannabeastISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#8
dobrodosao ukucane

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se