LEGACY
Tune In Turn On Drop Out
14 odgovora986 pregleda
35 REP70%
→ Istraživač
jan 2011.
jan 2011.#1
Pa ej tamo :D Gdje ste ljudi, evo joa jedan hipi na forumu. Vidim u uputama piae bez previae osobnih detalja pa u ovako : konzumiram sveto zelenilo ve 4 godine uz vrlo u
estale pozadinske zvuke psihodeli
nog rocka/progresivnog rocka ili pak bluza (Pink Floyd,The Doors,Jefferson Airplane, Velvet Underground, Hendrix, Joplin,Zeppelini....) Ina
e sam "umjetnik", crtam po zidu, papiru,odjei i svemu ato mi padne pod ruke, sviram i gitaru i bas gitaru i skejtam. Naoh vas tako da mi je jedna frendica poslala link prije par mjeseci gdje sam malo pronjuakao pa zaboravio na forum i sad evo opet sam vas naaao pa rekoh da se u
lanim i u~ivam u komuniciranju s kolegama "travarima". }ivi bili ljudi, mir.
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
jan 2011.
jan 2011.#2
Dobro nam doaao! Svia mi se glazba koju sluaaa, meni je isto vrh! Peace!
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
jan 2011.
jan 2011.#5
Dobro je, imamo dzedaja joa nam samo fali nina pa smo 100 % sigurni ;)
:signs046:
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
jan 2011.
jan 2011.#6
d~edaj, welcome to the jungle... obo~avam tvoj stil muzike, takoer to i sam sluaam, :thumb:
dobrodoaao, lepo se provedi, pitaj, u~ivaj, duvaj...
ujemo se, bok!
35 REP70%
→ Istraživač
Cannabeast
ISTRAŽIVAČ142 REP61%
→ Entuzijasta
jan 2011.
1 / 8
jan 2011.
jan 2011.