VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozz
LEGACY

Pozz

20 odgovora1,273 pregleda

jan 2009.

#1
Lijep pozdrav svima evo nakon dosta dugo citanja odlucio da se uclanim...Svaka cast na informacijama koje pruzate,znanju i prijateljskom ambijentu... A kako sam doso do foruma...pa eto,poceli me zanimati psihoaktivni produkti prirode,pa malo googla i evo me tu... Eto da kazem par rijeci o sebi...pa bavim se umjetnoscu,kompjuterima i kompjuterskom umjetnoscu...a pored toga me zanima velika vecina toga sto se nalazi u "Putovanje na mentalnim talasima" podforumu...u konzumiranju gore navedenih produkata sam nevinasce (osim par izleta s travom),ali uz pomoc foruma i vas cu naucit nesto vise a i jednog dana se potruditi da si osiguram/uzgojim potrebne sastojke za trenutak kad se osjetim spremnim za konzumaciju istih.
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#2
Welcome i dobrodosao!!!Moj savjet,baci se u gljivare!:signs046:

jan 2009.

#3
Hvala na preporuci...a to sam i mislio...koliko vidim,jednostavnije je od trave,a i po print ne moram u postu,neg dode u pismu,a i nesmiju otvarati pisma....barem koliko ja znam....
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#4
Tako je,neznam da su to nekom nasli!

jan 2009.

#5
pa citajuci po forumu sam vidio samo jedan post gdje su dosli sa sumnjivim pismom na vrata (pretpostavljam neotvorenim) i pitali sto bi to moglo biti... al fino kazes nemam pojma... neko me ocito zajebava :D https://forums.vutra.org/gljive/4105-fsre-nije-100-siguran.html
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#6
Mogli bi razgovor prebacit u odgovarajucu temu da nebude OT.il dodi dole na chat:sun2:
bongashLEGENDA

jan 2009.

#7
Dobrodoaao ... nisu gljive jednostavnije za uzgoj od vutre, vjeruj mi na rije . I one more word of advice, pazi od koga primaa savjete, puno je pauaalaca ovdje. :signs046:

jan 2009.

#8
:icon_arrow:welcome habibis. ne slusaj rastu nikako na chat, inace nema spavanja, dok je rasta online! a to je oko mjesec:icon_lol:
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2009.

#9
bongash,nisam mu ja reko "tako je" za to jel jednostavnije,nego da ti pismo dode doma @pinky-najn zajebavat:costumed-smiley-027

jan 2009.

#10
never again bady!
FlegyPOZNAVALAC

feb 2009.

#11
dobro ti nama doso jos bolje odlucio se regat i osjetiti pravi svjet magije i carolije :) p.s: green je banan ? pa ko ce sada spamat :bis:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se