LEGACY
Pozz
20 odgovora1,273 pregleda
35 REP70%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#1
Lijep pozdrav svima
evo nakon dosta dugo citanja odlucio da se uclanim...Svaka cast na informacijama koje pruzate,znanju i prijateljskom ambijentu...
A kako sam doso do foruma...pa eto,poceli me zanimati psihoaktivni produkti prirode,pa malo googla i evo me tu...
Eto da kazem par rijeci o sebi...pa bavim se umjetnoscu,kompjuterima i kompjuterskom umjetnoscu...a pored toga me zanima velika vecina toga sto se nalazi u "Putovanje na mentalnim talasima" podforumu...u konzumiranju gore navedenih produkata sam nevinasce (osim par izleta s travom),ali uz pomoc foruma i vas cu naucit nesto vise a i jednog dana se potruditi da si osiguram/uzgojim potrebne sastojke za trenutak kad se osjetim spremnim za konzumaciju istih.
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#2
Welcome i dobrodosao!!!Moj savjet,baci se u gljivare!:signs046:
35 REP70%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#3
Hvala na preporuci...a to sam i mislio...koliko vidim,jednostavnije je od trave,a i po print ne moram u postu,neg dode u pismu,a i nesmiju otvarati pisma....barem koliko ja znam....
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
35 REP70%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#5
pa citajuci po forumu sam vidio samo jedan post gdje su dosli sa sumnjivim pismom na vrata (pretpostavljam neotvorenim) i pitali sto bi to moglo biti... al fino kazes nemam pojma... neko me ocito zajebava :D
https://forums.vutra.org/gljive/4105-fsre-nije-100-siguran.html
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#6
Mogli bi razgovor prebacit u odgovarajucu temu da nebude OT.il dodi dole na chat:sun2:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#7
Dobrodoaao ... nisu gljive jednostavnije za uzgoj od vutre, vjeruj mi na rije
.
I one more word of advice, pazi od koga primaa savjete, puno je pauaalaca ovdje.
:signs046:
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#8
:icon_arrow:welcome habibis.
ne slusaj rastu nikako na chat,
inace nema spavanja, dok je rasta online!
a to je oko mjesec:icon_lol:
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#9
bongash,nisam mu ja reko "tako je" za to jel jednostavnije,nego da ti pismo dode doma
@pinky-najn zajebavat:costumed-smiley-027
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2009.
1 / 11
jan 2009.
feb 2009.